2. kolo poháru v sobotu 3.9. na Čeladné!

publikováno v: Informace

Na stránkách ČFbU se objevil článek hodnotící první kolo Poháru České pojišťovny a pro nás je velmi příjemný závěr článku, kde se píše, že ve skupině Q se blýsknul TJ Sokol Frenštát p.R. Ono blýsknutí v podobě třetího místa ve skupině znamená mimo jiné i postup do 2. kola. Jelikož hrajeme o čtyři soutěže níž než náš soupeř, máme právo pořadelství a protože se podařilo najít i volné místo v hale na Čeladné, můžeme se těšit na bonusové, dvanácté představení některého z našich týmů před zraky našich, doufejme že početných, fanoušků!

Pavouk pohárové soutěže nam přisoudil jako soupeře tým FBC Spartak Přerov.

Bude to úplně první mezi našimi oddíly a tak si pojďme našeho soupeře představit.
Nebojím se soupeře nazvat velkoklubem! Ano, superligu nehraje, ale do nadcházející ligové sezóny přihlásil 19 týmů! Kompletní pokrytí jak v mužské tak ženské složce, třístovková členská základna. Kategorii mužů reprezentují v soutěžích unie tři týmy a všechny hrají vyšší soutěž než ty naše. Céčko šestou ligu, Béčko pátou a Áčko už čtvrtou, celostátní Divizi. Pro zajímavost tu samou divizi a skupinu, ze které byli i naši víkendoví soupeři z Krnova a Holešova. V prvním kole poháru obsadil náš soupeř ve skupině druhé místo za prvoligovým Rožnovem. Postupně porazil Coyotes Jablunkov 6:3, s Rožnovem prohrál 2:6, RH Piving deklasoval 13:3 a Playmakers Prostějov porazil 3:2. Oddíl reprezentoval průřez všech tří mužských týmů a juniorů…Takže se opět můžeme těšit na velký zápas a více než kvalitního soupeře!

Je to i pobídka pro naše fanoušky, aby si tuto, řekl bych „full verzi“ florbalového zápasu, hraného na 3 x 20 minut, nenechali ujít! Kde je proti tomu naše osmiligové dvanáctiminutové pinkání….
Nicméně i náš tým v prvním kole poháru ukázal, že se o výsledek umí poprat a že je na co se dívat. Věřme, že i z tohoto zápasu budeme moci odejít se vztyčenou hlavou!

Tak tedy v sobotu 3.9. ve 14:00 se všichni sejdeme na Čeladné a budeme fandit našim klukům a bavit se florbalem!!!