6x stupně vítězů ve Frenštátském běžeckém poháru.

publikováno v: Letní příprava | 0

V pátek skončil posledním závodem další ročník Frneštátského běžeckého poháru a běžci z našeho florbalového oddílu si šli 6x pro medaile za umístění na stupních vítězů.

Ještě před tím se však konal poslední závod, Podzimní pětka. Pro nás tedy už malinko po sezóně (té letně přípravné) a tak se na start postavilo 14 nejvěrnějších zástupců klubu. Mezi 28 mládežníky si nejlépe z našich počínal Davča, který skončil celkově třetí. Trať měřila 2700 metrů a i ostatní naši zástupci se s touto tratí popasovali na výbornou…

3. Davča 10:02
4. Pítrs  10:05
5. Matty 10:18
12. Tobi 11:35
20. Pepé 13:10
28. James 15:35

Dospěláci si střihli rovnou pětku a nejlepší z našich byl za celkem slušného počasí jako vždy mistr Zumba, který doběhl mezi 41 startujícími na sedmém místě. Následující čtveřice účastníků nejenže se statečně prala s nástrahami trati ale ihned po skončení závodu zamířila na trénink…smutným faktem zůstává to, že většina nestihla ani jedno…Za Ufym, Trenerem, Dušanem a Mártym pak ještě doběhli Skypy nejstarší a Bára.

41. Bára 32:03

Nastal čas vyhlašování celkového pořadí a i my se tedy dočkali medailových pozic. Zlatou medaili bral v kategorii dorostenců Pítrs. Stříbrnou mezi žáky Davča a bratři Křenkové přidali dva bronzy za předžáky a žáky. V hlavních kategoriích dospělých pak přidal stříbro za umístění ve své věkové kategorii Zumba a další stříbro do naší sbírky přidala Bára. A že těch účastníků bylo i letos požehnaně. 120 mezi mládeží a 112 mezi dospělými! Nejen medaile se cení a tak si ještě pojďmě říct, kteří naši borci se dostali do první desítky svých kategorií..