Béčko veze z Kopřivnice první bod

publikováno v: ČFbU

Složit záložní tým to byl tedy pořádný oříšek. Zraněným a nemocným moc nepomohli zdraví, kteří neměli čas. Ono ty termíny známe už půl roku. Nicméně dnešní gruppetto statečných si zaslouží naše uznání za předvedený výkon!

Ono kdybychom byli kompletní, nemuselo zůstat u jednoho bodu za remízu. Škoda. Ale je třeba radovat se z maličkostí a i ten dnešní maličký první bodík je pozitivní výstup. Pozitivní v tom pozitivním smyslu, ne v tom negativním…

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B – Torpedo Havířov B      5 : 7    (2:3,1:2,2:2)

• G+A: L.Muras (M.Marek), 10´ M.Marek (Z.Zejda), 23´ D.Pícha (J.Ondryáš), 26´ J.Novotný (L.Muras), 33´ J.Novotný (P.Koutný)

S: D.Tkadleček
M.Ondryáš – J.Novotný – A.Nádvorník
L.Muras – Z.Zejda – M.Marek
J.Ondryáš – P.Koutný – D.Pícha

Neskutečných pět gólů v brance soupeře a přesto nula na kontě získaných bodů. A za vše mohou nepohlídané brejky soupeře při našich útočných choutkách. Pro tři naše obránce a to ještě Ufy na tomto postu nouzově zaskakoval, to nebyl jednoduchý turnaj. No a potom samozřejmě neproměněné šance, to nás trápí dlouhodobě. Nejsou všichni jako Mury, kteří sbírají víc bodů za turnaj než nejproduktivnější hráč historie, Filas 🙂 . Za zmínku jistě stojí fakt, že první Kubův gól padl při našem oslabení. Dnes jsme tuto nevýhodu napříč kategoriemi zužitkovali hned 4x!!!

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B – FBC Vikings Kopřivnice      3 : 3    (2:2,0:0,1:1)

• G+A: 9´ M.Ondryáš, 11´ L.Muras (Z.Zejda), 31´ M.Karban (A.Nádvorník)

S: J.Kutěj

V lehce pozměněné sestavě ale stále v devíti jsme se pustili do domácího týmu. A to s takovou vervou, že po čtyřech minutách jsme prohrávali 0:2. Dnešní naše Béčko ale bylo nasáté atmosférou Áčka a rvalo se jako lev. Ještě do konce třetiny se díky Ufymu a našemu zuřivému reportéru z lékárny (a pozor, z přesilovky!!!) se podařilo stav srovnat. A to nás soupeř vůbec nešetřil a to nasazení bylo úžasné. Ale my jsme se dokázali přizpůsobit a vůbec to nebylo herně špatné. Dokonce jsme chvíli sahali i po vítězství, ale na Milošovu vedoucí trefu dokázal soupeř odpovědět a tak remíza slušela dnes oběma týmům. Mělo to určitě dnes smysl!!!