Béčko veze z Petrovic šest bodů!!!

publikováno v: ČFbU

Neuvěřitelné se stalo skutečností a mužská záloha dnes odjíždí z Petrovic neporažena. Přes všechny potíže se zraněnými a nemocnými hráči, přes termínovou kolizi s áčkem předvedla naše záloha skvělý taktický výkon a zvládla oba extrémně vyrovnané a dramatické zápasy dovést do vítězných konců!

Jak v nesmírně důležitém souboji s Bílovcem tak ve druhém zápase proti domácímu týmu. A pokud mě má stará paměť neklame, je to vůbec poprvé, co mezi muži dokázal některý z našich týmů porazit některý z týmů Petrovic! Malý krok pro lidstvo ale velký pro 11 dnešních účastníků zájezdu. Asi vyvěsíme ke stropu nejen Vojtův dres!!! Proč zmiňujeme právě Vojtu? Protože po dnešních výkonech padlo několik návrhů zařadit právě tohoto borce mezi nesmrtelné legendy klubu 🙂 !!!
Zmiňované problémy se zdravím způsobily, že jsme do Petrovic mohli vyslat pouze dvě pětky a to jsme ještě museli sáhnout do předpokládané nominace Áčka. Ale záleží nám na výkonech obou týmů a dokud to jen trochu půjde, odmítám hrát v méně než desíti lidech. Což se dnes tedy nakonec podařilo a po zásluze jsme byli odměněni!!!

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B – FBC Spartak Bílovec B    4 : 3    (1:2,1:0,2:1)

  • G+A: 6´ L.Muras (J.Novotný), 16´ D.Panáček (V.Graf), 28´ P.Koutný (A.Nádvorník), 33´ J.Ondryáš (M.Ondryáš)

S: D.Tkadleček
A.Nádvorník – J.Klecker, M.Ondryáš – P.Koutný – J.Ondryáš
M.Vašenda – J.Novotný, L.Muras – D.Panáček – V.Graf

Mury says: Bílovec ve stejném počtu jako my, takže početně vyrovnaný zápas, ale hodně napadali na rozehrávce, z čehož jsme pak i inkasovali. Poté jsme srovnali do prázdné ze skrumáže před kasou, ale následně přišel kámen úrazu, tedy naše přesilovka, kdy poslední hráč namazal soupeři, který se nemýlil… Pak jsme opět srovnali a změnili rozehrávku, kdy už jsme chodili rozehrávat ve 3-4, což na soupeře platilo a jeho napadání opadlo. Následně jsme se dvakrát prosadili my, soupeř trestal už jen jednou po šťastné akci, kdy se k němu 3x za sebou odrazil míček a my to teda nakonec ubojovali!!! A hlavně, fakt skvěle zvládnutý konec po taktické stránce, držení míčku, rozehrávka…hra na soupeřově půlce a ne na naší…měli jsme z toho dobrý pocit!!! Jako kdyby Vítkovice hrály okres 🙂

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B – Z.F.K Petrovice   1 : 0    (0:0,1:0,0:0)

  • G+A: 16´ V.Graf (D.Panáček)

S: D.Tkadleček
A.Nádvorník – J.Klecker, M.Ondryáš – P.Koutný – J.Ondryáš
M.Vašenda – J.Novotný, L.Muras – D.Panáček – V.Graf

Mury says: Čistý a lítý boj, proti hochům z Petrovic to jinak ani nešlo, takže poctivé obsazování, poctivá pětka, ale i přechod do útoku nám výjimečně vycházel (rozehrávku jsme drželi stejnou jako s Bílovcem, tedy 3 hráči minimum a pomáhalo to). Ve druhé třetině se po extraligové akci prosadil Vojta z první po Dankově nahrávce (rozhodně bych ho zařadil ke klubovým legendám…) Ale jinak pokračoval čistý boj jako v první třetině a ta poslední…to už jsme tam skoro všichni lezli po 4 a věřili v historický úspěch… Přežili jsme i dvě oslabení a nakonec i hru 6 na 5 a mohli slavit!!!  Rozhodně velmi nezáživný a téměř nekoukatelný zápas (nezáživný pro diváky, my toho zažili až až) …ale body jsou doma a to se počítá!!! (Nezáživný pro diváky, my toho zažili až až 🙂 ) A pozor! Obrovské absolutorium dnes patří i Dominovi v brance! vychytaná nula je třešničkou na dortu jeho dnešního skvělého výkonu!