Dění v následujícím týdnu…

publikováno v: Informace, Nezařazené | 0
  1. Ještě jsme nestačili z přibržďujícího florbalového vlaku vystoupit a ten už se opět naplno rozjíždí. Po úspěšné florbalové sobotě nás i o příštím víkendu čeká několik akcí a tak si pojďme připomenout vše, co se následující týden odehraje…

úterý  22.5. – tréninky podle rozvrhu

čtvrtek 24.5. – tréninky v Sokolovně podle rozvrhu
Čeladná – 18:30 – 20:30, další kolo Frenflorbal ligy, tentokrát se utkají žáci s dorostenci
žáci:
Adam
Baldys, Kuky, Matty, Arnošt, Jenda
Genzy, Krtek, Milda, Pepé, Šíma
Tobi, Mikeš, Jára, Kryšpín, Řízek
Dorost:
Miky, Strny
Beny, Syrda, Davča, Kulich, Alan
Denis, Bobeš, Kompot, Tom, Jonáš

pátek 25.5. – trénink na SŠHG se ruší! stěhujeme mantinely, hledají se dva – tři dobrovolníci na výpomoc…

sobota 26.5. Trojanovické florbalohraní:

Trojanovické florbalohraní č. 3

  1. 5. 2018 ZŠ Trojanovice (Trojanovice 362, Frenštát p. R.)

Systém: 4 + 1

  1. Část – veřejná

9:00      přípravka (2008 a mladší)            2 x 10 min
FBC TJ Sokol Frenštát p. R. – ZŠ Trojanovice

9:30      žáci (2005 a mladší)                      2 x 13 min
FBC TJ Sokol Frenštát p. R. – ZŠ Trojanovice

10:10    přípravka (2008 a mladší)             2 x 10 min
FBC TJ Sokol Frenštát p. R. – ZŠ Trojanovice

10:40    žáci (2005 a mladší)                      2 x 13 min
FBC TJ Sokol Frenštát p. R. – ZŠ Trojanovice

  1. Část – interní akce FBC TJ Sokol Frenštát p. R.

12:00    žáci (05 a mladší) – juniorky        2 x 15 min

12:45    dorostenci (02 a mladší)                2 x 15 min

13:30    juniorky                                       2 x 15 min

14:15    dorostenci (02 a mladší)                2 x 15 min

15:00    muži Amuži B                           4 x 20 min

přípravka: sraz všech v Trojanovické tělocvičně v 8:30
Štěpán, Hokejka
Tobi, Jára, Ťulda, Majk, James, Hugo, Alex, Gendy, Radek,

žáci: sraz všech v Trojanovické tělocvičně v 9:00
Adam, Miky, Strny
Baldys, Kuky, Matty, Arnošt, Jenda, Genzy, Krtek, Milda, Pepé, Šíma, Mikeš, Řízek,

juniorky:
Elza, Silvie
Denča!!!!Kája Tinka, Zuzka, Týna, Lada, Ester, Barča, Lucka, Ester, Julča, Mája, Míša, Lada, Kiki

dorostenci:
Adam, Miky, Strny
Beny, Syrda, Davča, Kulich, Alan,Denis, Bobeš, Kompot, Tom, Jonáš, Kryšpín, Kosťa, Baldys, Kuky, Genzy, Matty

muži A:
George
Skypy, Peťan, Mara, Adam, Fíla, Pítrs, Bart, Filda, Zbyňa, Vojta, Robin, Miloš
muži B:
Zdena
Márty, Koudy, Koty, Laci, Ufy, Hrnec, Staňa, Sony, Ondra, Dušan, Lukáš, Syrda

 

neděle 27.5.   Frenštát, Městská hala – druhé finále ŽFL 14:00, 
sraz hráček ve 13:45 na hale, poslední zápas sezóny, tak si jej pojďme užít!!
Nominace:
Silvie (Annie možná…)
Vendy, Kája, Tinka, Zuzka, Týna, Lada, Barča, Lucka, Ester, Julča, Míša, Denča, Ester, Mája, Kiki