Děvčata třetí korálek na šňůru vítězství nepřidala…

publikováno v: Ostatní turnaje

… a v prvním zápase frenštátské ženské ligy podlehly Kočkám po vyrovnaném boji 2:3.

Soupeřky poměrně výrazně obměnily sestavu z víkendových zápasů, černovlasá ďáblice 🙂 Střalková však zůstala. Jen svou nebezpečnou kolegyni z útoku vyměnila za ještě nebezpečnější hráčku. Ta o víkendu sázela branky ve třetí lize žen a dnes paní správcová ukázala, jak dokonale zná každý centimetr v městské hale a třemi brankami nám vystavila bodovou stopku.

Nicméně já musím děvčata pochválit. Opravdu zůstaly jen srdcařky a ty bojují i ve chvílích, kdy se nedaří. A dnes se tedy moc nedařilo, hlavně děvčata na tom litém povrchu prostě neumí vystřelit… my jsme sestavu obměnit nemohli, ani kdybychom chtěli 🙂 . jen nervní Máju nahradila šachistka Týna. Bibi už jsem chtěl za její neomluvenou neúčast pověsit za uši do průvanu…ale dorazila alespoň na druhou třetinu…

Opět vyrovnaný soupeř a opět jsme se tedy snažili ukázat něco málo z toho, co jsme se naučili. Holky už o sobě trošku vědí, už si umí občas i přihrát, občas pěkně i obsadíme soupeřky ale pořád jsme takové nepohyblivé, měkké, vláčné, slabé a nedůrazné. A dnes nám tedy totálně selhala střelba. A když už se něco povedlo, skončilo to na tyčce. Po dvou třetinách jsme prohrávali 0:2 ale holky nehodily flintu do žita a dvěma brankami z velkého brankoviště jsme skóre vyrovnali. Jenže paní správcová se prosadila potřetí a byli jsme v pytli. Ale ne, pěkné to bylo a teď už je to jenom na holkách, co s tím provedeme..

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Kočky Frenštát   2 : 3   (0:1,0:1,2:1)

• G+A: A.Šturalová (B.Kubečková), A.Šturalová (B.Kubečková),