Dorostenci zahájili PFLku…

publikováno v: PFL

Pod vedením Skypyho mladšího vstoupily dnes do PFLky dva naše týmy starších žáků a dorostenců. Áčko si připsalo dvě vítězství a jednu porážku, B tým to měl přesně naopak.

Výsledky nejsou to hlavní, i když vyhrát chceme samozřejmě vždy 🙂 . Hlavní je, aby hráli všichni ti, kteří nedostávají tolik příležitostí v lize a taky naše mladé naděje, které ještě spadají do mladší kategorie. V neposlední řadě potřebujeme zaměstnat a rozchytat všechny čtyři naše nové golmany a tak se dnes ke svému úplně prvnímu zápasu postavil například náš nový golman, který si ještě ani nestačil získat přezdívku a tak mu říkáme…Novej…
Ne všechno se dnes podařilo, ne všechno šlo tak, jak má být ale našlo se i dost pozitivních věcí a tak hlavním pozitivním výsledkem je to, že kluci hráli…

Krátké komenty k jednotlivým zápasům sepsal dnešní kouč…

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.  A – Sokol Frýdlant n.O.  A   5 : 2   (2:2,3:0)

 • G: M.Adamec – 3, V.Petr, O.Kašpárek
 • A: J.Ondryáš – 4, T.Dolák

S: D.Tkadleček
M.Adamec – J.Ondryáš – V.Petr
D.Kutěj – T.Dolák – O.Kašpárek

Od první minuty jsme měli více ze hry, avšak produktivita byla nulová, přišel nešťastný gól, poté zbytečné vyloučení a tak jsme rychle prohrávali 0:2. Naštěstí jsme trpělivou hrou zápas otočili v náš prospěch a to jsme ještě velkou řadu šancí včetně trestného střílení v podaní Denise neproměnili. Soupeř se snažil zdramatizovat, nás ovšem podržel golman Domino. velmi cenné vítězství tak bylo na světě.

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.  A – Luna Příbor  3 : 6   (3:5,0:1)

 • G: J.Ondryáš – 2, M.Adamec
 • A: M.Adamec – 2

S: M.Rusev
M.Adamec – J.Ondryáš – V.Petr
D.Kutěj – T.Dolák – O.Kašpárek

Aneb kluci navázali na nepříliš povedenou sobotu.. těžko hledat na výkonu v tomhle zápase něco pozitivního. Snad se z toho kluci ponaučí…

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.  A – FBC TJ Sokol Frenštát p.R.  B  11: 5   (6:5,5:0)

 • G: J.Ondryáš – 5, T.Dolák – 3, M.Adamec – 2, D.Kutěj
 • A: J.Ondryáš – 2, D.Kutěj – 2, M.Adamec, T.Dolák, V.Petr, O.Kašpárek

S: D.Tkadleček (15´ M.Rusev)
M.Adamec – J.Ondryáš – V.Petr
D.Kutěj – T.Dolák – O.Kašpárek

 • G: D.Svoboda – 3, J.Polášek, A.Hovorič
 • A: B.Rašovský – 2, J.Zeman, J.Jančálek, O.Kytka

S: D.Přadka (15´ A.Závodný)
B.Rašovský – J.Zeman – D.Svoboda
J.Polášek – J.Jančálek – A.Hovorič, O.Kytka

V bratrovražedném souboji jsme byli svědky pěkného zápasu, kdy diváci neustále tleskali pohledným akcím našich hráčů. Kluci z béčka se poučili z chyb z předchozího utkání a do konce prvního poločasu drželi vedení, ovšem síly docházely a to se muselo projevit. Hráli na dvě lajny, měli v nohách předchozí zápas s Příborem a přesto potrápili naše Áčko, které v druhém poločase pořádně zabralo a otočilo zápas.

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.  B   – Luna Příbor   2 : 12   (1:5,1:7)

 • G: J.Zeman, D.Svoboda
 • A: D.Svoboda, J.Zeman

S: D.Přadka 
B.Rašovský – J.Zeman – D.Svoboda
J.Polášek – J.Jančálek – A.Hovorič, O.Kytka

Příbor přijel ve velmi kvalitním složení, o čemž se později přesvědčilo i naše Áčko. Od začátku zápasu jsme tahali za kratší provaz a soupeř nás jasně přehrával a pálil na naší bránu o sto šest. Při dnešní brankářské premiéře dělal Novej co mohl, přesto nezabránil tomuto výsledku, nutno podotknout, že mu naši hráči moc nepomohli..

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.  B   – Sokol Polanka n.O.   3 : 2   (2:1,1:1)

 • G: D.Svoboda – 2, A.Hovorič
 • A: J.Zeman, B.Rašovský, J.Jančálek

S: A.Závodný 
B.Rašovský – J.Zeman – D.Svoboda
J.Polášek – J.Jančálek – A.Hovorič, O.Kytka

Polanka na nás vlítla a start zápasu nám utekl.. ovšem kluci bojovali a postupem času přebírali otěže zápasu z čehož vyústil obrat. V závěru utkání jsme přežili tlak soupeře a tak jsme si připsali do tabulky první tři body.