Dvojutkání v Bílovci

publikováno v: Ostatní akce

Dalo by se říci, že již tradiční součástí přípravy je dvojutkání s týmy z Bílovce. Opět jsme využili pozvání a do Bílovce se dnes vypravili junioři a muži.

Jezdíme tam rádi, protože se vždy jedná o kvalitní, rychlé a tvrdé zápasy vždy ale v přátelském a férovém duchu. Nejinak tomu bylo i dnes. Dokonce vyšperkované tím, že zápasy řídili dva rozhodčí.

Junioři

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Spartak Bílovec   9 : 6    (2:3,5:0,2:1,0:2)

• G+A: 8´ B.Rašovský (A.Hovorič), 10´ D.Svoboda (B.Rašovský), 17´ D.Svoboda (J.Zeman), 19´ D.Svoboda, 20´ A.Hovoriš (M.Křenek), 21´ B.Rašovský (D.Svoboda), 24´ J.Zeman (D.Svoboda), 37´ J.Zeman (M.Genzer), 40´ D.Svoboda

S: M.Strnadel (16´ M.Kalina, 31´ M.Strnadel, 46´ M.Kalina)
A.Hovorič – M.Genzer – P.Klepáč
D.Svoboda – J.Zeman – B.Rašovský
J.Jančálek – M.Křenek – O.Kytka

Naši junioři, přesněji řečeno jeden junior a dorostenci se museli vypořádat s nedostavením se Toma a zápas hraný na 4 x 15 minut museli odehrát v devíti lidech. Záda jim pak kryli Miki se Strnym. Nástup do zápasu měli lepší domácí a za pět minut vedli o tři branky. Teprve potom jsme se začali rozehrávat a ještě do přestávky snížili na rozdíl jediné branky. O výsledku nakonec rozhodla skvělá druhá třetina v našem podání. Miki za svá záda nepustil jedinou střelu a naopak naši útočníci zakončovali po krásných kombinacích. Koncentraci na zápas narušil příchod mužů a tak poněkud laxní přístup dovolil soupeři srovnat hru a zkorigovat naše vedení. Nicméně výsledek byl dnes až druhořadý, byť samozřejmě pro náš mladý tým může být velkým povzbuzením. Zejména však pro druhou lajnu byl zdrojem velkých informací, tam je ještě hodně co vylepšovat. I když třeba Matty dnes na centru ukázal dobrý potenciál… Určitě přínosný zápas…

Muži

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Spartak Bílovec   4 : 6    (1:1,1:3,2:2)

• G+A: 8´ J.Skýpala (A.Polách), 21´ L.Bartík (P.Káňa), 45´ L.Bartík (A.Polách), 49´ M.Karban (A.Polách)

S: J.Eliáš
J.Skýpala – V.Syrovatka, L.Bartík – A.Polách – P.Káňa
F.Nádvorník – M.Vašenda, J.Ondryáš – O.Polách – R.Lacina
M.Karban – J.Novotný, L.Muras – Z.Zejda – V.Graf

Do přípravy se dnes zapojilo hned pět hráčů, kteří ještě nenastoupili do zápasu. Opět jsme tedy zkoušeli nějaké varianty a také reagovali na situaci, kdy Pítrs a Laci nedohráli zápas a ne všichni byli v ideální pohodě. Ale opět to byl skvělý a přínosný zápas, byť tentokrát nedopadl v náš prospěch. Soupeř byl pohyblivější a mnohem dravější. Navíc my opět a jako už tradičně vyhořeli na proměňování šancí. Vždyť třeba jen Miloš jich měl minimálně pět. Během vteřiny dokázal trefit břevno a tyč. Nebo Vojta a jeho tutovka… Kvalitní příprava se vším všudy… a děkujeme soupeřům za pozvání a za dobrou hru!