FF v pohybu – info

publikováno v: Informace | 0

Že by po sezóně byl čas k lenošení se zrovna říct nedá… turnaje, tréninky, běhání, do toho školení, losování… no těžko se hledá volný termín a tak jsou opět v programu FF v pohybu drobné změny…

sobota 16.6. – 3 x Rekovice (přeloženo z května) – 3 x 1,5 km (starty rozběhů v 10:30, 11:00, 11:30)

středa 20.6. – schody se odkládají na zatím neurčený termín (důvod – úterý losovací aktiv, středa nástup do školky 🙂 , čtvrtek odjezd do Brna … )

středa 27.6. – 25. ročník Letní test – účast povinná :), kdo nemůže běžet, budu potřebovat pomoc s organizací!!! (prezentace, časomíra, traťoví komisaři)
sobota 30.6. – sobota 7.7. – soustředění Bečvy (bliší info v samostatném příspěvku)

sobota 21.7. – týmový maratón!!! letos i s menším doprovodným programem (bližší info v samostatném příspěvku)
počítám s týmem žáků (vize 22, zodpovídá Pepé), týmem dorostenců (zodpovídá Davča), týmem juniorů (zodpovídá Ondra), týmem mužů (zodpovídá Lukáš), týmem rodičů (zodpovídá Dušan), týmem děvčat (zodpovídá Tinka) a týmem Trenera (zodpovídá on)

další akce v srpnu:

běh do vrchu 3 km středa 1.8., desítka středa 15.8., poslední zvonění: Bezručova střídačka středa 22.8. ( 2 x 6 x 800 m)

POZOR!!!

sobota 18.8. – tradiční fotbalové zakončení sezóny, tentokrát na fotbalovém hřišti ve Veřovicích!!! Pro všechny členy, přiznivce, fanoušky či rodinné příslušníky!!! Bližší info v samostatném příspěvku…