FF v pohybu – zimní test

publikováno v: Informace

Alespoň něco, i když za cenu určitých omezení, může pokračovat a tak si v posledním únorovém týdnu otestujeme běžeckou kondici.

Už to bude rok… Co naše volnočasové sportování prohrálo svůj souboj s virovou epidemií. Pokud nejsme profesionální sportovci na nejvyšší úrovni, můžeme pravidelně tak leda samostatně vyrážet do terénu si zaběhat. Koho to ale baví? No, není nás mnoho… Nicméně pár se nás najde a pro ty je tu další kolo seriálu FF v pohybu. Bohužel stále ve stížených podmínkách a tak opět i tato akce proběhne distančním způsobem. I tak ale věřím, že pro pár lidí to bude jakási pobídka a možnost na dálku se „potkat“ na trati…

22.2. 2021 0:01 – 27.2. 2021 12:00   Zimní test na tratích 4,8 km nebo 1 km

Trať – klasická, tam, kde se běhá týmový maraton, se startem a cílem u řeky Lomná
Od pondělí do sobotního poledne má každý možnost kdykoli poctivě tuto trať uběhnout, poctivě si na svých hodinkách či stopkách změřit čas a poctivě jej nahlásit Trenerovi formou SMS či SZ. Údaje budou zapisovány do tabulky a v sobotu odpoledne zveřejněny.
Na výběr jsou dvě tratě. Delší měří 4,8 km. Trať je značena po 1km oranžovou barvou. Myslím, že není co dodávat, všichni ji mají dostatečně zažitou.
pro mladší či méně běhu chtivé je určena trať o vzdálenosti 1 km. Běží se po trati Silvestrovského běhu. Tedy od startovní čáry proti proudu po oranžový puntík u značky „Cyklostezka“ … po obrátce zpět na oranžový puntík před mostem a po obrátce zpět na startovní / cílovou čáru.

Počasí vypadá nadějně, možná zmizí i poslední zbytky sněhu na trati, tak přeji hodně zdaru a těším se na virtuální 🙁 setkání na trati…