Akce do letních prázdnin…aktualizováno

publikováno v: Informace | 0

Sezóna skončila ale to neznamená, že končí naše činnost. Nezastavujeme, jen malinko zvolňujeme tempo, i když tento pojem je velmi relativní. Z následného přehledu můžete posoudit sami…

9.5. FF v pohybu – 4,8 km + 1 km
17:00 start slečny 100 m, 17:15 start 1 km, 17:30 start 4,8 km)

19.5. Příbor  Mladší žáci (pro nás roč.05 a ml)
Miky, Strny (Adam)
Baldys – Kuky, Genzy – Mikeš
Matty – Arnošt – Jenda, Milda – Pepé – Mikeš, Krtek

19.5. Čeladná 18:30 – Ženy – finále Frenštátské florbalové ligy  – 1. zápas (5+1, 3 x 15 min)
Annie, Elza, Silvie
Vendy, Týna, Tinka, Lea, Zuzka, Estel, Julča, Míša, Kája, Lucka, Barča, Lada, Denča, Ester,

26.5. Trojanovice – Florbalohraní č.3
( v rámci florbalohraní přátelské zápasy přípravky roč.08 a ml. žáků 05 a ml. proti Trojanovicím)
přípravka, žáci, dorost, Junioři, muži, juniorky… bude upřesněno

27.5Frenštát p.R. Městská hala 14:00 – Ženy – finále Frenštátské florbalové ligy  – 2. zápas (4+1, 4 x 10 min)
Annie, Elza, Silvie
Vendy, Týna, Tinka, Lea, Zuzka, Estel, Julča, Míša, Kája, Lucka, Barča, Lada, Denča, Ester, Kiki

1.- 3.6.  Ostrava Cup  junior
Mladší žáci: předběžně
Adam, Miky (náhr.Strny)
Baldys – Kuky, Genzy – Vašek
Matty – Arnošt – Šíma, Milda – Pepé – Mikeš, Řízek – Krtek – Jenda
(náhr. Jára, Tobi)

Dorostenci: předběžně
Čompa
Beny – Syrda, Denis – Leontýna
Davča – Kulich – Alan, Kompot – Tom – Kecka, Jonáš – Kašpy – Bobeš

8. – 10.6. Ostrava Cup
Muži A: předběžně
Honda, George
Miloš, Peťan, Bart, Filda
Mara, Adam, Fíla, Pítrs, Vojta, Robin, Zbyňa

Muži B: předběžně
Zdena, Čompa
Márty, Staňa, Hrnec, Jarmil, Koudy
Koty, Laci, Dušan, Ufy, Lukáš, Alan, Sony, Ondra, Danek

21. – 24.6. Hummel open game
Dorostenci: velmi předběžně
George, Čompa
Hrnec, Jarmil, Staňa, Denis, Beny
Kecka, Pítrs, Sony, Ondra, Syrda, Davča, Kulich, Tom …

 

Frenflorbal liga – čtvrteční tréninky na Čeladné  18:30 – 20:30

19.4.  Junioři – Dorost  ( 19 : 8 )
26.4.  žáci – juniorky
Ž:  Adam, Miky, Baldys, Kuky, Vašek, Genzy, Milda, Pepé, Mikeš, Matty, Arnošt, Šíma, Řízek, Krtek, Jenda
J:  Elza, Silvie, Marťa, Týna, Kája, Tinka, Kiki, Zuzka, Estel, Julča, Míša, Barča, Lucka, Bára, Lada, Mája, Denča, Ester
3.5.  muži C – muži B
C: Tony, Domino, Nádvor, Kleky, Ořech, Kraťas, David Z, Pavel V, Emča, Syrda, Denis, Tom, Kompot, Vojtas, Kašpy, Kuba N
B: Zdena, Čompa, Hrnec, Jarmil, Márty, Staňa, Koudy, Koty, Laci, Dušan, Ufy, Lukáš, Johny, Sony, Ondra, Danek,
10.5.  muži C – junioři
C: Tony, Domino, Kleky, Kraťas, David Z, Márty, Koudy, Tom, Kompot, Kašpy, Dušan, Ufy, Laci,
J:  Čompa, Hrnec, Denis, Pítrs, Zemy, Danek, Peťan, Staňa, Sony, Ondra, Syrda, (Soudy, Kecka)
17.5.  muži B – muži A
B: Zdena, Čompa, Hrnec, Staňa, Sony, Ondra, Dušan, Márty, Koudy, Koty, Laci, Danek, Nádvor, Jarmil, Ufy, Lukáš, Johny
A: George, Skypy, Miloš, Peťan, Filda, Bart, Mara, Adam, Fíla, Vojta, Robin, Zbyňa, Pítrs
24.5.  dorost – žáci
D: Domino, Beny, Syrda, Davča, Kulich, Alan, Denis, Kompot, Tom, Jonáš, Bobeš
Ž: Adam, Miky, Baldys, Kuky, Vašek, Genzy, Milda, Pepé, Mikeš, Matty, Arnošt, Šíma, Řízek, Krtek, Jenda