Frenflorbal liga – 3. kolo – muži B vs muži C

publikováno v: Ostatní turnaje

Dalším bodem programu čtvrtečních tréninků byl zápas mezi týmy mužů B a C. No mužů…jak se to vezme…

Spousta adeptů na dres jednoho z těchto týmů si nenašla čas. Béčku chyběli Koty, Alan, Lukáš ale také mládí, které mělo projít testem kompatibility…Hrnec, Jarmil, Staňa. I tak ale se sešlo Béčko v pěkné sestavě. V brance dostal příležitost Čompa, chybějící obránce nahradili Filda s Peťanem, příležitost si nenechali ujít Ufy, Dušan, Laci, Márty, Koudy. Na zkoušce kompatibility pak nechyběli Sony, Ondra a Danek.

Naopak Céčko zkušení hráči obešli obloukem. Chyběli např. Kleky, Emča, Ořech, Kuba. Z mužů se tak představili pouze Kraťas, Nádvor a Tony. K nim se přidali junioři Domino, David a Kašpy a o zbytek týmu se postarali dorostenci Syrda, Denis, Kompot, Tom ale také Kulich a Davča. Nakonec Céčko získalo i jednu nečekanou posilu, když si zahrát dorazil Pates.

Záaps byl dlouho vyrovnaný, prakticky polovinu zápasu nebylo jasno o vítězi. teprve ve druhé půlce získalo Béčko převahu a začalo proměňovat šance. Někteří mladí hráči v céčku se soustředili více na neflorbalové věci a zbytečně ztráceli koncentraci. Utkání ale dokonale splnilo svůj účel, potřebovali jsme do Béčka zapracovat mladé a hlavně odehrát zápas, ve kterém budeme více na míčku než v sezóně. To se povedlo. I složení útoků se ukázalo jako velmi perspektivní. Započal i přerod Koudyho v obránce a i když tomu zpočátku nevěřil, na konci zápasu prozřel. V neposlední řadě potěšil výborný Čompa v bráně… určitě velmi pozitivní trénink pro tento tým…

Samozřejmě v Céčku měli hlavně někteří dokázat, že by měli patřit do Béčka. Ne všem se to úplně podařilo. Od mladých se nečekaly zázraky ale viděl jsem tam spoustu pozitiv, ne že ne… Tony v brance opět ukázal, že bychom na něj neměli zapomínat…no a Pates přesvědčil, že na to Céčko má… ( vtip, samozřejmě 🙂 víme, co dokáže…)

 

muži B – muži C    11 : 2    (2:1,3:0, 6:1)

  • G: R.Lacina – 3, M.Ondryáš – 2, M.Vašenda, L.Konečný, O.Polách, F.Nádvorník, D.Pícha, D.Panáček
  • A: D.Pícha – 3, R.Lacina – 2, M.Ondryáš, O.Polách, D.Panáček, F.Nádvorník

S: M.Rusev
F.Nádvorník – P.Koutný, D.Pícha – O.Polách – J.Ondryáš
M.Vašenda – L.Konečný, M.Ondryáš – R.Lacina – D.Panáček

  • G: D.Zeman, J.Polášek
  • A: J.Kratochvíl, T.Dolák

S: J.Klement (21´ D.Tkadleček, 51´ J.Klement)
D.Kutěj – P.Pícha, D.Svoboda – J.Zeman – V.Syrovatka
J.Kratochvíl – A.Nádvorník, J.Polášek – T.Dolák – O.Kašpárek, D.Zeman