Frenflorbal liga – 6. kolo – dorostenci vs žáci

publikováno v: Ostatní turnaje | 0

Předposledním zápasem čtvrtečnícké Frenflorbal ligy byl zápas mezi dorostenci a žáky. Bylo tedy celkem jasné, kdo v tomto zápase zvítězí, ovšem pro žáky tento zápas znamenal přísun důležitých informací…

Dorostenci zvítězili jasně na body už při nástupu, dorazili totiž úplně všichni ti, kteří měli dorazit. To žáci sčítali zásadní absence a nakonec byli rádi za to, že postavili dvě pětky, což při hře na velkém hřišti a v časové relaci 3 x 20 minut byl jistě nezapomenutelný zážitek. ještěže dorostenci byli milosrdní a osobním soubojům se sympaticky vyhýbali. I tak jasně v zápase dominovali a snad jen úvodních pět minut ukazovalo na něco jiného. Po tu dobu si žáci počínali výborně a starší a zkušenější soupeře ke své brance prakticky nepustili. Potom ovšem dorostenci pochopili, že budou muset přidat a rozjeli i gólostroj. Hlavně tedy ve druhé třetině, tam padaly góly do sítě žáků prakticky furt. Žáci tak zjistili, co je rychlost, co je obsazování hráčů a co je šmrdolení s míčkem. Ale samozřejmě, k tomu všemu si dojdou a všichni si myslíme, že jsou na dobré cestě. V poslední třetině přišlo milosrdné stažení hry dorostenců na permanentní oslabení ve čtyřech a hra se alespoň gólově trošku vyrovnala. Když už se zdálo, že žáci ukončí své účinkování bez vstřelené branky, třicet vteřin před koncem zápasu propálil parádní pumelicí vše co mu stálo v cestě Kuky a naplno tak mohla propuknout radost z vstřeleného gólu, a nic na tom nemění fakt, že byl jediný…

dorostenci – žáci   21 : 1    (6:0,13:0,2:1)

• G: J.Polášek – 4, J.Zeman – 3, D.Kutěj – 3, A.Hovorič – 3, B.Rašovský – 2, D.Svoboda – 2, V.Syrovatka, J.Jančálek, T.Dolák, vlastní
  • A: V.Syrovatka – 4, D.Kutěj – 3, A.Hovorič – 3, B.Rašovský – 2, D.Svoboda – 2, J.Jančálek, T.Dolák,