FrenFlorbal zpovědnice… Alan Hovorič

publikováno v: Informace

Čekání na novou sezónu si ukrátíme vzpomínáním na sezónu právě skončenou. FF zpovědnice vám nabízí odpovědi hráčů na dvě redakční otázky a tu třetí položí zpovídaný hráč někomu dalšímu z našeho klubu…

Díl č.19 – Alan Hovorič
V klubu od r. 2013
247 zápasů   175 g + 135 a = 310 b

1) Co se ti v právě skončené sezóně povedlo a je něco s čím jsi nespokojený?
Myslím si že, v této sezóně jsem se ještě seznamoval s velkým florbalem jak za dorosty tak i za muže. Nespokojený jsem na 100% ze svou fyzičkou na které musím hodně máknout.

2) Je nějaký zápas, moment, okamžik, vstřelená branka, situace… prostě něco, co se ti nesmazatelně zapsalo do paměti?
Rozhodně si vzpomínám na zápas proti Ossiku v Opavě byl to vyrovnaný, napjatý zápas ve kterém jsme získali důležité 3 body ?

3) Volitelný dotaz od Jakuba Zemana: Dále bych chtěl pozvat Alana Hovoriče a zeptat se ho, jak vidí celkově náš tým v další sezóně a co si myslí, že by se mohlo zlepšit.
Náš tým v další sezóně vidim lépe než v sezóně uplynulé, nasbírali jsme mnoho zkušenosti a teď na to můžeme vlítnout 🙂 . Určitě by se mohlo zlepšit sebeovládání určitých hráčů na střídačce i na hřišti.

4) Koho pozveš do zpovědnice a jaký máš na něj dotaz č.3: Dále bych pozval našeho „Myslivce“, tedy Jonáše Jančálka a zeptal se ho jak to vidí s letní přípravou? A jestli od něho uvidíme nějaké krásné góly v následující sezóně…