FrenFlorbal zpovědnice… Filip Nádvorník

publikováno v: Informace

Čekání na novou sezónu si ukrátíme vzpomínáním na sezónu právě skončenou. FF zpovědnice vám nabízí odpovědi hráčů na dvě redakční otázky a tu třetí položí zpovídaný hráč někomu dalšímu z našeho klubu…

Díl č.10 – Filip Nádvorník
V klubu od r. 2005
338 zápasů   169 g + 179 a = 348 b

1) Co se ti v právě skončené sezóně povedlo a je něco s čím jsi nespokojen?
Jsem moc rád že jsme postoupili o ligu výše a že jsem mohl přispět svoji defenzivní hrou, která se časem stráveným na hřišti a s přibývajícími tréninky zlepšovala. Jak ve dvojici s Milošem, tak s Hrncem se mi hrálo dobře a můžu říct, že cela naše práce v obraně byla na výborné úrovni. Jen chci do další sezóny zapracovat na rychlosti a více podporovat útok, s čímž jsem tak spokojeny už nebyl.

2) Je nějaký zápas, moment, okamžik, vstřelená branka, situace… prostě něco, co se ti nesmazatelně zapsalo do paměti?
První dva turnaje. První 4 zápasy jsme sehráli neskutečně aktivně, všechno nám šlapalo a útočníci dávali krásné branky. Tím jsem byl až trošku překvapen, jak jsme vletěli do sezóny… Pak se udělaly určité změny a také soupeři začali hrát proti nám jinak a my dle mého názoru jsme pak celý zbytek sezóny hráli až na výjimky takticky vyspěle a čekali na svoje šance.

3) Volitelný dotaz od Robina Pavelky: Jaké máme podle tebe šance uspět na letním nabitém turnaji Ostrava cup? A jak oslavíme tvoje snad úspěšně zvládnuté státnice!?
Věřím v náš mladý tým a myslím si, že máme šanci aspoň jednou vyhrát nad jedním z velmi favorizovaných týmu. Všechny tři týmy jsem nijak nestudoval a nevím, jak silné jsou, jen vím, že hráči hrají ve vyšších ligách. Přesto vím, že nebudou tak motivováni jak my a myslím si, že budou mít s naši aktivitou a cílem vyhrát každý zápas velké problémy a jak jsem zmínil v úvodu, tak v aspoň jedno vítězství věřím… Můj případný úspěch u státnic můžeme 4 dny slavit na zakončeni v červenci. Dále můžeme zavítat do nejednoho klubu v Ostravě-Porubě, kde to se spoluhráčem Robinem pořádně rozjedeme jako vždy a v neposlední řadě můžeme oslavovat kdykoliv bude příležitost 🙂 🙂

4) Koho pozveš do zpovědnice a jaký máš na něj dotaz č.3… Do zpovědnice bych rád pro změnu pozval našeho rychlého útočníka Lukáše Bartíka: Co očekáváš od další sezóny a co bys změnil od té minulé?