Frenflorbal zpovědnice… Julie Jančálková

publikováno v: Informace

Čekání na novou sezónu si ukrátíme vzpomínáním na sezónu právě skončenou. FF zpovědnice vám nabízí odpovědi hráčů na dvě redakční otázky a tu třetí položí zpovídaný hráč někomu dalšímu z našeho klubu…

Díl č.16 – Julie Jančálková
V klubu od r. 2017
25 zápasů   2 g + 3 a = 5 b

1) Co se ti v právě skončené sezóně povedlo a je něco s čím jsi nespokojená?
Je mi moc líto, že tahle sezóna již končí. Z mého pohledu šlo určitě o jednu z nejzajímavějších sezón našeho dívčího týmu, která byla plná překvapení a zároveň pádů. A kdybych vám měla říct, co se mi v ní povedlo? Tak na to asi úplně nedokážu odpovědět, ale můžu říct, že jsem se celou dobu snažila být hlavně týmový hráč. Podporovat holky, chodit na tréninky a celkově se snažit stmelit kolektiv, a když přišly nové hráčky, pokusit se jim pomoci, jak jen šlo. A jestli je tady něco, s čím jsem nespokojená? Ano to tedy je – nemohla jsem s holkami dohrát poslední zápasy sezóny, což mě velmi mrzí. Pokusím se to však v příští sezóně napravit a konečně být s nimi zpátky na hřišti 🙂

2) Je nějaký zápas, moment, okamžik, vstřelená branka, situace… prostě něco, co se ti nesmazatelně zapsalo do paměti?
Pár takových okamžiků tu samozřejmě bylo, ale určitě nezapomenu na svou první branku v životě, ze které jsem měla možná až přehnanou radost. Ale každý, kdo začínal a poprvé v zápase střelil gól, tento pocit musí pochopit. A pak vidět holky, jak z toho byly nadšené, jak ke mně některé přiběhly a objaly mě. Vidět, jak vám fandí… No prostě pocit k nezaplacení.

3) Volitelný dotaz od Moniky Poláškové: Kdy se nám zase vrátíš na hřiště? A protože sleduješ hru z jiného úhlu, na čem bychom podle tebe měly zapracovat?
Jestli budu opatrná a bude úspěšný zbytek léčby, tak doufám, že v říjnu už budu ready. Jelikož jsem nemohla hrát, tak jsem vás alespoň pozorovala z tribuny a zlepšit by se podle mě měl přístup k tréninkům a zápasům (jde vidět rozdíl, když je na střídačce 7 holek a když je tam 15), více se sehrát a být lepší parta. Jinak vám nemám úplně co vytknout. Byla jste úžasné a díky, že jsem to s vámi, ač z tribuny, mohla sdílet.

4) Koho pozveš do zpovědnice a jaký máš na něj dotaz č.3: Pozvu Bobeše, tedy Ondru Kytku. Dotaz : Co tě na florbale nejvíc baví a jak si se k němu vůbec dostal? A na co se nejvíc těšíš v příští sezóně?