FrenFlorbal zpovědnice… Lukáš Bartík

publikováno v: Informace

Čekání na novou sezónu si ukrátíme vzpomínáním na sezónu právě skončenou. FF zpovědnice vám nabízí odpovědi hráčů na dvě redakční otázky a tu třetí položí zpovídaný hráč někomu dalšímu z našeho klubu…

Díl č.11 – Lukáš Bartík
V klubu od r. 2005
357 zápasů   381 g + 177 a = 558 b

1) Co se ti v právě skončené sezóně povedlo a je něco s čím jsi nespokojen?
V poslední sezóně se mi nejvíce povedlo zapracovat na fyzické zdatnosti, rychlosti a hbitosti a tudíž dle mého jsem se stal o něco více platnějším členem týmu, než v sezóně minulé. Samozřejmě jsem moc rád, že jsem dokázal přispět svou hru k výhrám nad silnými soupeři, před kterými musím smeknout jelikož to byly zápasy velmi napínavé. O něco méně jsem však byl spokojen se svou technickou hrou, na které hodlám v následující sezóně o mnoho více zapracovat.

2) Je nějaký zápas, moment, okamžik, vstřelená branka, situace… prostě něco, co se ti nesmazatelně zapsalo do paměti?
Pro mě nejlepší zápas uplynulé sezóny byl překvapivě za náš B tým a to hned ve třetím kole na začátku sezóny, kdy jsem proti naším frenštátským rivalům z SKP dokázal nasbírat 4+1 a stal se tam nejproduktivnějším hráčem zápasu. Tento zápas mi vyloženě sedl a považuji pro mě za jeden z nejvydařenějších vůbec.

3) Volitelný dotaz od Filipa Nádvorníka: Co očekáváš od další sezóny a co bys změnil od té minulé?
Od následující sezóny očekávám určitě útok na první příčky v tabulce s cílem samozřejmě postoupit dále. Herně si myslím, že na to máme a když každý z nás sám na sobě zapracuje na letní přípravě, tak dle mého máme velice reálnou šanci postoupit, i když to nebude vůbec nic jednoduchého. Co se týče změny od uplynulé sezóny, tak do následující bych rád konečně našel k sobě dva stále spoluhráče do útoku, se kterými budu mít možnost se sehrát a hrát tak po celou sezónu.

4) Koho pozveš do zpovědnice a jaký máš na něj dotaz č.3: Do zpovědnice bych rád pozval Vás kouči a zeptal se, co si slibujete od následující sezóny a jaké máte očekávání…