FrenFlorbal zpovědnice… Marek Strnadel

publikováno v: Informace

Čekání na novou sezónu si ukrátíme vzpomínáním na sezónu právě skončenou. FF zpovědnice vám nabízí odpovědi hráčů na dvě redakční otázky a tu třetí položí zpovídaný hráč někomu dalšímu z našeho klubu…

Díl č.21 – Marek Strnadel
V klubu od r. 2016
50 zápasů   

1) Co se ti v právě skončené sezóně povedlo a je něco s čím jsi nespokojený?
Určitě jsem spokojen s mým pohybem na brankovišti, podle mě jsem si ho za tuto sezónu určitě zlepšil. Nespokojen jsem s mojí docházkou na tréninky. A také s mojí zbrklostí při chytání míčků.

2) Je nějaký zápas, moment, okamžik, vstřelená branka, situace… prostě něco, co se ti nesmazatelně zapsalo do paměti?
Jo, mám nesmazatelně zapsané do paměti zápas na OV cupu proti Gepardi Helceletka DDM Brno, kdy jsem podle mě měl několik dobrých zákroků. Bohužel jsem inkasoval minutu před koncem po teči spoluhráče. Ale určitě to pro mě byl nejlepší zápas zatím mojí kariéry.

3) Volitelný dotaz od Jonáše Jančálka: Dále bych nominoval cedníka Strnyho a zeptal se ho, jestli chce v příští sezóně zaútočit na pozici brankářské jedničky.
Ano, určitě bych chtěl. Ale musím na sobě fest zamakat, a musím dokázat že na to mám. Budu příští sezónu na tom pracovat a snad se mi to povede. Ale bude to těžké.

4) Koho pozveš do zpovědnice a jaký máš na něj dotaz č.3: Dále bych chtěl bych nominovat „SKŘÍTKA“ Šímu. A můj dotaz je na něho. Chtěl bys příští sezónu hrát v prvním útoku, a kolik bys chtěl nasázet branek?