FrenFlorbal zpovědnice… Michal Karban

publikováno v: Informace

Čekání na novou sezónu si ukrátíme vzpomínáním na sezónu právě skončenou. FF zpovědnice vám nabízí odpovědi hráčů na dvě redakční otázky a tu třetí položí zpovídaný hráč někomu dalšímu z našeho klubu…

Díl č.4 – Michal Karban
V klubu od r. 2010
381 zápasů   348 g + 226 a = 574 b

1) Co se ti v právě skončené sezóně povedlo a je něco s čím jsi nespokojen?
Tuto sezonu nejsem moc se sebou spokojen. Určitě by to chtělo z mojí strany více přidat, pořádně na sobě zamakat v letní připravě 🙂 Jinak za tým musím říct, že jsme šli neskutečným způsobem nahoru. Už na hřišti nepobíháme jak se nám zlíbí, naučili jsme se držet formace, hrát jiný styl než klasickou kostku, na kterou jsme byli minulé sezony zvyklí. Co nás asi nejvíc trápí, jsou momentálně přesilové hry. Pro nás je to těžké natrénovat, jelikož většina z kluků studuje na vysoké škole.

2) Je nějaký zápas, moment, okamžik, vstřelená branka, situace… prostě něco, co se ti nesmazatelně zapsalo do paměti?
Pro mě to byl rozhodně domácí zápas na Čeladné. I když jsme měli postup jistý, dali jsme do toho všechno. Atmosféra byla naprosto úchvatná, diváci fandili, povzbuzovali. Pokaždé když tu hraji, chci ze sebe vydat to nejlepší.

3) Volitelný dotaz od Lukáše Murase…  Jako dalšího bych pozval Michala Karbana a zeptal se ho, jak se hodlá přes léto věnovat letní přípravě a jestli ho uvidíme pravidelně na letních tréninzích.
Určitě budu dělat vše pro to, abych na sobě zamakal. Momentálně jsem domluven se svým kondičním trenérem, Jakubem Skýpalou, který na mě přes léto bude dávat pozor.

4) koho pozveš do zpovědnice a jaký máš na něj dotaz č.3
Jako dalšího bych zde rád uvítal právě Jakuba Skýpalu a zeptal se ho na jediný gól, který vstřelil letos za Muže A. Rád bych věděl, co se mu v tu dobu honilo hlavou. Děkuji 🙂