FrenFlorbal zpovědnice… Ondřej Kytka

publikováno v: Informace

Čekání na novou sezónu si ukrátíme vzpomínáním na sezónu právě skončenou. FF zpovědnice vám nabízí odpovědi hráčů na dvě redakční otázky a tu třetí položí zpovídaný hráč někomu dalšímu z našeho klubu…

Díl č.17 – Ondřej Kytka
V klubu od r. 2013
176 zápasů   74 g + 37 a = 111 b

1) Co se ti v právě skončené sezóně povedlo a je něco s čím jsi nespokojený?
Myslím si, že jsem si v této sezóně zase o trochu zlepšil fyzičku, ale vím, že mám ještě rezervy a musím na sobě dál pracovat. doufám že mi k tomu přispěje další účast na letním soustředění. S čím nejsem moc spokojen? Tak to je moje technická hra. Když se mi někdy nedaří rychle se zorientovat, rychle přihrát nebo přesně vystřelit na bránu.

2) Je nějaký zápas, moment, okamžik, vstřelená branka, situace… prostě něco, co se ti nesmazatelně zapsalo do paměti?
V živé paměti mám poslední zápas s Havířovem na OV Cupu, kdy jsme remizovali 4:4. Myslím si že je to celkem úspěch, protože Havířov je silný soupeř a vždy jsme s ním prohráli s velkým rozdílem. Z tohoto zápasu mám o to větší radost, že jsem vstřelil gól

3) Volitelný dotaz od Julie Jančálkové:Co tě na florbale nejvíc baví a jak si se k němu vůbec dostal?
Baví mě většina kolektivních sportů a florbal jsem si vybral, protože jsme ho často hráli ve škole. Na druhou část otázky bych odpověděl pouze to, že se obecně těším na všechny zápasy, které nás v příští sezóně čekají a doufám že jich bude co nejvíce vítězných.

4) Koho pozveš do zpovědnice a jaký máš na něj dotaz č.3: Dále bych chtěl nominovat Jakuba Zemana: Co by si chtěl na sobě zlepšit na letní přípravě ?