FrenFlorbal zpovědnice… Robin Pavelka

publikováno v: Informace

Čekání na novou sezónu si ukrátíme vzpomínáním na sezónu právě skončenou. FF zpovědnice vám nabízí odpovědi hráčů na dvě redakční otázky a tu třetí položí zpovídaný hráč někomu dalšímu z našeho klubu…

Díl č.9 – Robin Pavelka
V klubu od r. 2006
249 zápasů   114 g + 95 a = 209 b

1) Co se ti v právě skončené sezóně povedlo a je něco s čím jsi nespokojen?
Pro mě velice jednoduchá odpověď. Jsem strašně nadšený z našeho výkonu a suverénního postupu. Celou sezónu jsme si za cílem šli a zlepšovali se zápas od zápasu.
Nespokojen jsem s tím, že jsem 90% zápasu sledoval, kvůli zranění kolene, jen ze střídačky. Ruce mě svrběly dost, to je jasné. Alespoň hecováním jsem jim snad pomohl.

2) Je nějaký zápas, moment, okamžik, vstřelená branka, situace… prostě něco, co se ti nesmazatelně zapsalo do paměti?
Domácí exilové zápasy na Čeladné jsou v top atmosféře. Buďme vďěční za tyto zážitky. Ne každý to zažije. Kdyby byla hala ve Frenštátě, věřím, že chodí ještě 2x víc lidí.
Na druhou stranu si také pamatuji zářijový přátelák v Bílovci, kde jsem se v poslední minutě zranil.

 3) Volitelný dotaz od Jana Eliáše: Jak probíhá rekonvalescence tvého zranění a kdy Tě opět uvidíme prohánět se po ligových palubovkách a střílet vítězné branky?
Rekonvalescence se celkem daří. Jsem šest týdnů po operaci a na rehabilitacích slyším samé pozitiva. Je to běh na dlouho trať, ale už alespoň šmatlám jakž takž bez berlí 🙂  Jelikož můžu čerpat ze zkušeností spoluhráče Lukáše Moryse, který je po stejné operaci, tak vím, že na palubovce se objevím nejdříve v říjnu. O to víc budu natěšený a hladový!!

4) Koho pozveš do zpovědnice a jaký máš na něj dotaz č.3…  Oslovil bych dalšího playmakera z řad našich beků, Filipa Nádvorníka a zeptal se ho: Jaké máme podle něj šance uspět na letním nabitém turnaji Ostrava cup? A jak oslavíme jeho snad úspěšně zvládnuté státnice!?