Frenflorbal zpovědnice… Simona Čeladníková

publikováno v: Informace

Čekání na novou sezónu si ukrátíme vzpomínáním na sezónu právě skončenou. FF zpovědnice vám nabízí odpovědi hráčů na dvě redakční otázky a tu třetí položí zpovídaný hráč někomu dalšímu z našeho klubu…

Díl č.14 – Simona Čeladníková
V klubu od r. 2018
31 zápasů   20 g + 14 a = 34 b

1) Co se ti v právě skončené sezóně povedlo a je něco s čím jsi nespokojená?
Tak v prvé řadě se mi povedlo tuto mou první sezonu v týmu zdárně zakončit a už se začínám netrpělivě těšit na další.
Co se týče sezóny samotné, tak se mi povedlo poprvé v životě dostat individuální ocenění, které mě velice potěšilo… Ale i přesto je to pro mě týmové ocenění, protože vše, každá má akce, každá střela se odvíjela od hry celého týmu.
Tuto sezónu jsem byla nespokojená s mou účasti na trénincích, a to kvůli školy, bohužel mě pohltily maturitní povinnosti… každopádně to už je pryč a já se budu snažit aby má účast byla o to větší příští sezonu.

2) Je nějaký zápas, moment, okamžik, vstřelená branka, situace… prostě něco, co se ti nesmazatelně zapsalo do paměti?
Takový okamžik určitě je, ale vzhledem k tomu, že já si moc zápasy jako takové nepamatuji ať už je to hokej, fotbal, florbal, bude velmi těžké si vzpomenout.
Ale když to tak vezmu, tak pro mě byla celá tahle sezóna jeden velký okamžik, kdy jsem mohla opět cítit a vidět ty emoce, když jsme vyhrály zápas proti týmům jako je třeba Frýdlant… a to byl jeden z okamžiků, kdy jsem si říkala, že to má smysl, že když chceme tak dokážeme, protože teď porážíme neporažené a nemáme v plánu s tím přestat 🙂

3) Volitelný dotaz od Silvie Klementové: Kdy si přijdete s přítelem a s námi zaběhat?  A jak se Ti líbí být členkou našeho klubu?
Zaběhat si snad přijedeme co nejdříve, jen co to čas umožní… Ale víš jak to je, nejlepší a nejpohodlnější je běhat v blízkosti domova.
Ale i přesto jak bude možnost, určitě přijedeme a zaběhneme si..
Jinak pro informaci můžu s čistým svědomím říct, že jsem stránky začala sledovat a dokonce je mám i na ploše!
Co se týče členství v týmu, musím říct, že si nemohu stěžovat… Kolektiv mě přijal bez problémů podle mého názoru a jako tým se snažíme držet pospolu a snažíme se vzájemně podporovat… od začátku sezony, co jsem přišla a viděla, udělal celý tým pokrok jako blázen, rozdíl mezi výkony na začátku a na konci sezóny… No jak říkám…klobouček

4) Koho pozveš do zpovědnice a jaký máš na něj dotaz č.3: Pozvu Moniku Poláškovou…
Tak ségra, jak ty jsi v týmu spokojená? A jaké to je z tvé strany, když hraješ se svou starší sestrou v jednom týmu?