Hammer Cup 2019 – 10. ročník

publikováno v: Ostatní turnaje

Ligové soutěže jsou v plném proudu, blíží se další milion zápasů v PFLce ale na událost roku nesmíme zapomenout a tak přinášíme první info k jubilejním desátém ročníku Hammer Cupu.

Termín: sobota 28.12. 2019 
Místo: Sokolovna
Čas: 9:00 – 22:00

9:00 – 13:00
Přípravka, Žáci, Ženy
14:00 – 20:00
Dorost, Junioři, Muži
20:00 – 22:00
volná zábava

Dopolední program se ponese v duchu soupeření dvou týmů jednotlivých kategorií. Jinými slovy se nejdříve mezi sebou utkají naši přípravkáři z řad Alfíků a B. Bertíků (09 – 11). Po nich bude následovat souboj dvou žákovských týmů (05  – 08). No a kolem poledního dostanou prostor naše ženy.

Odpolední program bude mít zcela nový formát. Jak rosteme, zrychlujeme a sílíme, Sokolovna se zmenšuje, zužuje, zkracuje a stává se nebezpečnou a nikde jinde tento turnaj nemá toho správného ducha. Letos tedy nový formát s podtitulem PvP. Tedy player vs player. V prostoru tělocvičny bude postavena aréna 15×7 metrů, kolem které budou tribuny pro diváky, fanoušky a sázející. Rovněž tak bufet bude letos v přízemí, abychom byli pěkně hezky pospolu a mohli sledovat líté souboje.
32 hráčů a 6 brankářů (roč.04 a starší) budou rozděleni do skupin a posléze budou pavoukem postupovat ti nejlepší až do večerního finále. samozřejmě i brankáři si budou muset postup do finále „vychytat“. O podrobnostech programu budeme včas informovat, sportovní pořad je již ale logisticky zcela připraven.

Teď to nejdůležitější. Od této chvíle se můžete do soutěže přihlašovat (myšleno dorost, junioři, muži), protože místo je jen pro 32 hráčů a 6 brankářů. Přihlášky pouze na adresuTrenera (SMS nebo sz fb). Dříve přihlášení mají přednost…