Hammer Cup 2019

publikováno v: Informace | 0

Nejubilejní 9. ročník Hammer cupu klepe na dveře stejně silně a očekávajícně, jako Sheldon klepe na dveře Penny. Připomeňme si co a kdy nás tedy čeká.

Loňský návrat ke kořenům v naší Sokol Home Aréně se velmi vydařil a proto i letošní ročník tohoto prestižního turnaje se odehraje v naší základně. I letos se objeví pár novinek, ale návrat ke kořenům je prioritou, proto se vrací i junior Hammer Cup a na své si tedy přijdou i mladí.

9. Ročník Hammer Cup – sobota 29.12.   Sokolovna Frenštát p.R.

Mládež  junior Hammer Cup 2 x 15 minut

9:00 Semifinále
9:45 Semifinále
10:35  o 3 místo
11:15  Finále

Za neúčasti státního notáře byly nalosovány tyto týmy:

Dušan team: James, Genzy, Pepé, Jenda, Alda, Ťulda, Radek
Honza team: Klemča, Vašek, Milda, Arnošt, Tobi, Hugo, Alex, Krtek
Ondra team: Miki, Mikeš, Šíma, Hanys, Majk, Kuba H, Gendy
Tony team: Adam, Kuky, Matty, Kryšpín, Peši, Jára, Mikin, Jiřina

Hammer Cup  1 x 20 minut

Richardova skupina

14:00 A – B
14:30 C – A
15:00 B – C

Mikyho skupina

15:30 X – Y
16:00 Z – X
16:30 Y – Z

17:00 o 5 místo
17:30 o 3 místo

18:00 Vrchol večera!!! Exhibiční zápas žen 2 x 15 min
Silvie, Šárka, Julča, Simča, Monča, Kája, Estel, Tinka, Zuzka, Lucka, Denča, Mája, Lucie, Julinka, Míša, Saša, Kája čertík, + maminky Bára, Marcela, Irena, Marie… zapomněl jsem na někoho?

18:40 FINÁLE

19:30 – 24:00  zábavný večer v režii kapitánů mužského Áčka…

Složení mužských týmů:

A: Tony, Davča, Syrda, Staňa, Zemy, Nádvor, Kosty, Miloš, Zbyňa
B: Žíža, Kulich, Tom, Soudy, Kecka, Morty, Lukáš, Adam, Robin
C: Domino, Zdena, Bobeš, Vojtas, Sony, Zaty, Mara, Emča, Pedro el Negro
D: Čompa, Alan, Jonáš, Ondra, Márty, Fíla, Bart, Vojta Š., Kuba N
E: Honda, Beny, Kvardis, Peťan, Danek, Laci, Filda, Pates
F: George, Denis, Kompot, Hrnec, Kleky, Ufy, Skypy, Vojta, Skypy st.

Vše psáno z hlavy… pokud jsem na někoho zapomněl… kopněte mě… pokud někdo ze zraněných bude fit, ozvěte se… pokud někdo ví, že se nezúčastní, bylo by od něj pěkné, kdyby dal vědět…