Hard core neděle no.4 – to nejhezčí na závěr a naše ženy opět vítězí!

publikováno v: PFL

Dost bylo chlapů a na řadu přichází také ženy. Ke svému třetímu turnaji odjížděly dnes naše ženy. A domů se nevracely s prázdnou ale hned se šesti body za dvě vítězství!

Pflku jsme v minulosti dokázali vyhrát v kategorii přípravka. Mnohokrát jsme ji dokázali vyhrát v kategorii mladších žáků. Zvítězit se nám podařilo i v kategorii starších žáků a dorostenců. Několik fantastických vítězství jsme zaznamenali i v nejnabitější kategorii mužů. Doposud se nám však nepodařilo zvítězit v kategorii žen. To však už neplatí! Protože po dvou dnešních vítězstvích máme na kontě plný počet 18 bodů a již nemůžeme být předstiženi! Dnes se přepisovaly dějiny… 🙂
jasně jsme si řekli, že tu PFLku prostě vyhrát chceme a díky skvělým výkonům v předchozích turnajích jsme k tomu před dnešním zápasem měli velmi blízko! A dlouho to vypadalo, že do Frýdlantu dnes odcestuje prakticky takový náš all stars tým. Jenže bohužel nemoc nakonec nepustila na turnaj Julču a nakonec nemohla dorazit ani Šárka. Znamenalo to tedy, že první dvě lajny budou opět velmi vytěžované. Nebylo to dnes vůbec jednoduché, soupeřky nám nedaly nic zadarmo, ale my jsme to i přes ne vždy bezchybný výkon zvládli a můžeme být spokojeni! A jak to probíhalo, přiblíží dnešní dívčí guru, Tony:

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Kočky Frenštát   7 : 3    (5:1,2:2)

• G: J.Strnadlová – 2, M.Srnadlová, A.Šturalová, E.Žáčková, M.Kleckerová, S.Čeladníková
  • A: A.Šturalová – 2, M.Polášková – 2, J.Strnadlová, S.Čeladníková

S: S.Klementová
M.Strnadlová – A.Šturalová – J.Strnadlová
E.Žáčková – S.Čeladníková – M.Polášková
M.Kleckerová – Z.Křenková – J.Šablaturová

Dnešní turnaj žen si myslím, že byl zatím jeden z nejvyrovnanějších, které byly již odehrány. Kočky, ale i Frýdlant byly dnes velmi nebezpečné, ale my se s nimi dobře vypořádali a odvážíme si tedy plný počet bodů do tabulky. V zápase s Kočkama to zpočátku vypadalo, že budeme mít jasnou převahu, ale nebylo tomu tak po celou dobu. Vytvářely si šance a my jim k tomu dávali i prostor. První půli jsme odehráli na dvě lajny a po poločase za stavu 5:1 jsme nastoupili s lajnou třetí, tak aby si zahrály všechny děvčata. Dnes to bylo hlavně pro Zitu a Jojo spíš o podpoře z lavičky, ale byly to těžké zápasy a tak jsme nechali hrát ty zkušenější. Prosadit se dokázaly obě trojice a tak jsme opět po prvním zápase byli o krůček blíže našemu cíli…

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Kočky Frenštát   9 : 4    (4:3,5:1)

• G: J.Strnadlová – 4, A.Šturalová – 2, E.Žáčková, S.Čeladníková, M.Polášková
  • A: J.Strnadlová – 2, M.Strnadlová, A.Šturalová, M.Polášková

Do druhého zápasu s Frýdlantem jsme šli s tím, že si musíme pohlídat dvě nejnebezpečnější hráčky týmu a být důslední do obrany. To se úplně tak nepovedlo, po chybách jsme zbytečně inkasovali a když si i brankářka vybrala své slabší chvilky, tak před koncem zápasu za stavu 4:4 to vypadalo na pěkné drama. Ale to jsme my nechtěli připustit a tak jsme využili svůj tlak a zvýšili na rozdíl tří branek! Při té poslední, dvě minuty před koncem, se Frýdlantským lehce zranila gólmanka a tak toho využili pro hru bez brankáře. To se ukázalo být výhodnější pro nás, poněvadž jsme je nenechali hrát a naopak Janča dvakrát skórovala. Vítězství bylo naše a stále držíme neporazitelnost! Chtěl bych tím poděkovat holkám za předvedenou hru a snad tu vítěznou šňůru ještě natáhneme!!!