I druhý červnový víkend bude ve znamení florbalu

publikováno v: Informace | 0

Ostrava Cup mužů a účast na oslavách kamarádů z Radvanic. Tedy opět vyrážíme za florbalem do Ostravy.

Sobota  8.6.   Ostrava Radvanice
Sokolovna, Havláskova ulice
vedoucí výpravy: Jan Klement (604 484 412)

Program:
16:15 – 17:15   Mladší žáci: 3×15 minut 3 na 3 + doplňkové nájezdy
Frenštát – Radvanice

Muži: 2×15 minut 3 na 3 + doplňkové nájezdy
17:20 – 18:00 Frenštát – Stalkers Dobrá
18:05 – 18:45 Radvanice – Frenštát
18:45 – 19:30 Radvanice – Stalkers Dobrá

Sraz 14:30 Za vodou
auta: Tony, Žíža(?), p.Klepáčová, Zumba

žáci:
Miki
Arnošt, Kuky, Pepé, Maty, Krtek, Mikeš

muži
Tony, Žíža
Kuba N, Kvardis, Kulich, Davča, Bobeš, Jonáš.

 

Ostrava Cup   muži

Muži A

Pátek 7.6.
13:45  SH Bonver       FBC TJ Sokol Frenštát – Torpedo Havířov
17:25  Trojhalí            FBC TJ Sokol Frenštát – Fram team (Slovensko)
20:10  SH Varenská   FBC TJ Sokol Frenštát – Rychlé Vesty (Havířov)

Sobota 8.6.
10:45  SH ČPP Aréna     FBC TJ Sokol Frenštát – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

následuje play off, kde nás čeká minimálně ještě jeden zápas a možná i víc, to už je jen na nás a našich výkonech…

skládat se budeme 300 kč na turnajové náramky. kdo zaregistruje tým a vyzvedne náramky???

Nominace:
Honda (pátek, Torpedo, Fram), George
Skypy,Morty (pátek), Filda,Miloš
Bart, Ondra, Danek, Pítrs, Adam, Fíla, Hrnec, Sony(sobota)

 

Muži B

Pátek 7.6.
13:45  Trojhalí           FBC TJ Sokol Frenštát – FBC Letka Toman Finance Group
16:30  ČPP Aréna     FBC TJ Sokol Frenštát – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
20:10  SH Bonver      FBC TJ Sokol Frenštát – 2. MVIL Ostrava

Sobota 8.6.
9:50  SH Varenská     FBC TJ Sokol Frenštát – Gymnázium Chomutov

následuje play off, kde nás čeká minimálně ještě jeden zápas a možná i víc, to už je jen na nás a našich výkonech…

skládat se budeme 300 kč na turnajové náramky. kdo zaregistruje tým a vyzvedne náramky???

Nominace:
Čompa, Domino
Márty, Peťan (od 2. zápasu), Soudy, Zbyňa
Ufy, Kecka, Vojta, Emča, Syrda, Dušan, Denis