Info k dění v prvním srpnovém týdnu

publikováno v: Informace | 0

Prázdniny se nám přehouply do své druhé poloviny a klubové letní akce jsou stále v plném proudu. V prvním srpnovém týdnu nás čekají dva tréninky a nabitý víkend…

2.8. úterý – trénink podle letního rozvrhu
4.8. čtvrtek – letní trénink s florbalkou (podle rozvrhu)

6.8. sobota – Týmový maraton
letos se přihlásil rekordní počet 5 štafet, což se rovná 45 startujících…jsem zvědav, kdo mě naštve a nedorazí…snad budu příjemně překvapen…
Sraz rozbíhačů štafet nejpozději v 8:45 na obvyklém místě startu, poté přesun na ostrý start, který proběhne v 9:00 u skladů CO. Ostatní členové štafet mohou čekat v místě předávky – startu. Opět můžete vzít kola, ať se můžete navzájem doprovázet a povzbuzovat..Seznam přihlášených týmů a pořadí, v jakém vyrazí na trať:
Muži A:
1,Fíla – 2,Zdena – 3,Zbyňa – 4,Skypy – 5,Morty – 6,Snajpr – 7,Filda – 8,Bart – 9,Honda
Muži B:
1,Frýda – 2,Lukáš – 3,Davča – 4,Nádvor – 5,Miky – 6,Emča – 7,Trener – 8,Mara – 9,Zumba
Junioři:
1,Adam – 2,Ondra – 3,Márty – 4,Pates – 5,Laci – 6,Ufy – 7,Soudy – 8,Pítrs – 9,Peťan
Dorostenci:
1,Denis – 2,Kecka – 3,Valda – 4,Hrnec – 5,Plejtvák – 6,Goly – 7,David – 8,Žingy – 9,Sony
Mixle-Pixle:
1,Kulíšek – 2,Radek – 3,Kiki – 4,Mája – 5,Tinka – 6,Tereza – 7,Šarik – 8,Ríša – 9,Zdendis

Pro zajímavost uvádím traťový rekord z roku 2013, 2 : 53,20…dostat se ale pod tři hodiny bude těžké…nicméně uvádím i zatím nejpomalejší čas štafety z roku 2014, 3 : 34,47. V této štafetě běželi sami veteráni a rozbíhala jí paní Trenérová…čili výzva pro Mixle 🙂
V případě čupr počasí zakončíme akci posezením na znovu otevřené Střelnici, kde čepují Richarda 🙂

7.8. neděle – herní trénink Čeladná
trénink proběhne formou zápasů mezi našimi týmy. začátek tréninku na hřišti je v 9:00, následuje rozcvička a rozchytání brankářů a poté jednotlivé zápasy hrané na 2×20 minut hrubého času.
časový program zápasů:
9:30   Junioři – Dorostenci (rozhodčí Mara, Filda)
10:30 Muži A – Muži B   (rozhodčí Márty, Laci, Pates)
11:30 Muži A – Junioři   (rozhodčí Mara, Emča)
12:30 Muži B – Dorostenci   (rozhodčí Márty, Laci, Pates)
závazně se přihlásil tak akorát přesný počet hráčů do čtyř družstev, pevně tedy doufám, že dorazí všichni, co se přihlásili…
Muži A:
Zdena, Skypy, Snajpr, Olí, Adam, Fíla, Filda, Morty, Bart, Miloš, Zbyňa (Vojta)
Muži B:
Honda, Nádvor, Dušan, Kotrs,Mara, Vojta (Zbyňa),Ořech, Wilda, Emča, Kuba, Goly
Junioři
Žingy, Soudy, Márty, Peťan, Pítrs, Pates, Fuci, Kraťas, Laci, Ufy
Dorostenci:
Šarik, Hrnec, Kecka, Sony, Ondra, Zemy, Valda, Goly, Plejtvák, David, Denis

Samozřejmě rozdělení nemusí být konečné, vyhrazuju si právo změny a rovněž bude záležet na vaší účasti…K dispozici budou samozřejmě rozlišováky čtyř barev, ale Muži A by si mohli vzít modrá trika, Muži B černá, Junioři zelená a Dorostenci červená a bude to dokonalost sama…