Jarní test – setkání na dálku

publikováno v: Informace

I v březnu pokračuje seriál FF v pohybu distanční prověrkou a opět se virtuálně setkáme na stejné trati jako v měsíci únoru.

Jsem velmi rád, když na této trati pozoruji pobíhat nejednoho člena našeho oddílu. Tato trať už slaví 25 let a je opravdu vhodná pro každého, bez rozdílu výkonnosti. A já jsem rád, že tady něco po mně zůstane… Takže nebojte se toho a přijďte se proběhnout…

21.3. 2021 0:01 – 27.3. 2021 24:00   Zimní test na tratích 4,8 km nebo 1 km

Trať – klasická, tam, kde se běhá týmový maraton, se startem a cílem u řeky Lomná
Od pondělí do nedělní půlnoci má každý možnost kdykoli poctivě tuto trať uběhnout, poctivě si na svých hodinkách či stopkách změřit čas a poctivě jej nahlásit Trenerovi formou SMS či SZ. Údaje budou zapisovány do tabulky a v sobotu odpoledne zveřejněny.
Na výběr jsou dvě tratě. Delší měří 4,8 km. Trať je značena po 1km oranžovou barvou. Myslím, že není co dodávat, všichni ji mají dostatečně zažitou.
pro mladší či méně běhu chtivé je určena trať o vzdálenosti 1 km. Běží se po trati Silvestrovského běhu. Tedy od startovní čáry proti proudu po oranžový puntík u značky „Cyklostezka“ … po obrátce zpět na oranžový puntík před mostem a po obrátce zpět na startovní / cílovou čáru.