O jednom povedeném prohození…

publikováno v: Ostatní akce | 0

Dnešní předvánoční trénink se nesl ve znamení klidu a pohody a také hlavně v jednom zajímavém prohození. Dorostenci (tedy těch sedm, kteří dorazili) si zatrénovali po delší době v Sokolovně, kde zabrali místo žákům. A kluci si to užili… Žáci zase dostali příležitost okusit „velký“ florbal a zahrát si tréninkový zápas na Čeladné na velkém hřišti. Pro 16 z 22 účastníků to bylo dnes úplně poprvé…A stálo to za to!

Fakt, že jo. Nečekali jsme, že si kluci s takovým přechodem tak elegantně poradí. Vyzkoušet si to dnes přišli někteří přípravkáři, téměř všichni mladší žáci a pár starších žáků, kteří jediní měli nějaké zkušenosti. Trošku jsme se báli, jak to kluci zvládnou fyzicky – zbytečně! I když se hrálo 5 x 15 minut, tak většina to zvládla bez problémů, dokonce ani o přestávkách nevydrželi sedět na zadku… Herně to rovněž dopadlo na výbornou, vyrovnané týmy, vyrovnaný zápas plný pěkných akcí. Budoucnost nemusí být temná … 🙂 No a v neposlední řadě se vyznamenali rodiče! Už na sraz na nádraží jich přijelo tolik, že ČD opět nevydělaly i odvoz domů proběhl na výbornou a já už se těším, až tihle kluci budou jezdit na ligu, jak se rodiče budou rvát o to, kdo je poveze … 🙂
Kluci si zaslouží nějaký ten statistický reportík, tak tady je… a vězte, že vyrovnávací gól modrých padl 5 vteřin před koncem po drtivém tlaku a po pořádném kusu štěstí…

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. „Modří“ – FBC TJ Sokol Frenštát p.R. „Oranžoví“  10 : 10  (0:3,5:2,2:2,1:2,2:1)

• G: Davča – 5, Kulich – 3, Alan, Jonáš
  • A: Davča – 3, Kulich – 2, Alan – 2, Jonáš