O jednom povedeném začátku…

publikováno v: Ostatní akce | 0

On ten trener měl zase jednou dobrý nápad 🙂 . Jednou za měsíc vyměnit trénink mužů na hotelovce za klubové přátelské zápasy žáků a juniorek. Juniorky jak známo začínají, mají za sebou první měsíc tréninků v Sokolovně a dnes se jako malé holky těšily na premiéru pětkového v pětkovém florbale. Stejně tak žáci se zatím prohánějí po hřišti v PFLce a i oni si dnes mohli vyzkoušet, jaký vlastně je ten velký florbal…

A jaké to dnes tedy bylo? Skvělé! Nos nad bídnými podmínkami na hotelovce ohrnující a mnohdy nechodící muže nahradilo nadšené mládí a oslnivá krása juniorek… Ty dorazily vzorně ve svých čerstvě nafasovaných dresech. Dychtivé, natěšené a odhodlané. Škoda jen, že se nemohly zúčastnit všechny, myslím, že to byl dnes skvělý impuls do dalších dnů tréninků…I žáci se prezentovali početnou účastí a to co chybělo do počtu, doplnili nadějní borci z Alfíků.

Odehrály se dva zápasy. Ten první 3 x 12 minut a ten druhý 2 x 12 minut. A byli jsme svědky nadějných a slibných výkonů obou družstev.
Favority zápasů byli samozřejmě žáci, přece jen zkušeností mají více, byť jen z malým florbalem. Ale třeba první lajna dnes ukázala, že tady nám roste budoucnost! A třeba takový Vašek, to je pán…Ale jeden vedle druhého budoucí hvězdy na Čeladné 🙂 Ale i druhá lajna postupně vystrčila růžky a na její kombinace byla radost pohledět.

A co holky? Dokud byly síly, paráda. Ani nebylo poznat, že to dnes bylo poprvé. Myslím hra na velkém hřišti. První dvě třetiny naprosto vyrovnaný soupeř, potom už soupeř získal převahu a přišly i nějaké ty chybky. Ale golmanka parádní výkon, nadšení a odhodlání hráček v poli na maximální úrovni! I v těch lajnách jsme si sedli….jen to štěbetání…

Ale jako moc se mi to líbilo, skvělý rozhodčí, skvělé výkony, prostě florbalová paráda. Už se těším, až se hráči a hráčky obou týmu představí našim fanouškům v soutěžních zápasech na Čeladné…dočkám se?

No a ať si aktéři pomalu zvykají, tady mají mimo statistikový zápis z dnešních zápasů: