Jízdní řád ligových zápasů

publikováno v: Informace | 0

Kompletní přehled zápasů všech čtyř našich týmů, které startují v oficiálních soutěžích.

pořadatel
17.9. neděle Muži A Rožnov p.R. RH Piving Ostrava 1.Fbk Rožnov C
23.9. sobota Muži B Kopřivnice Vikings Kopřivnice C 1.Fbk Rožnov D
24.9. neděle Dorostenci Z.F.K Petrovice S.K. P.E.M.A. Opava TJ Slovan Havířov
30.9. sobota Junioři Čeladná FbC F-M SK K2 Prostějov
30.9. sobota Muži A Fl.nadš.Ostrava Fl.nadš. Ostrava RH Piving Ostrava
15.10. neděle Dorostenci Ossiko Třinec FBC Orca Krnov S.K. P.E.M.A. Opava
15.10. neděle Junioři FM/Čeladná FBC Orca Krnov 1.MVIL Ostrava
21.10. sobota Muži A Letka Ostrava Letka Ostrava C O.C.E.L.O.T Ostrava
29.10. neděle Junioři ČPP Ostrava FBC ČPP Ostrava B FbK Horní Suchá
4.11. sobota Dorostenci Paskov Saurians Z.F.K. Petrovice Paskov Saurians
5.11. neděle Muži B Čeladná FBC Bílovec B Z.F.K. Petrovice D
12.11. neděle Muži A ČSKA Ostrava 1.Fbk Rožnov C ČSKA Ostrava
19.11. neděle Muži B Poruba Sharks FBC Poruba Sharks FBK Rafani Ostrava
26.11. neděle Dorostenci Horní Suchá FBC Tigers Poruba 1.SC Vítkovice B
26.11. neděle Muži A Piving Ostrava Bazinga Ostrava Vikings Kopřivnice B
2.12. sobota Junioři 1.MVIL Ostrava Vikings Kopřivnice Excalibur Šternberk
9.12. sobota Dorostenci Čeladná FbC F-M TJ Slovan Havířov
10.12. neděle Muži B Rožnov p.R. FBC Cobra Hať SKP Frenštát-NJ
17.12. neděle Junioři Prostějov FbK Horní Suchá SK K2 Prostějov
7.1. neděle Muži B Čeladná Vikings Kopřivnice C Z.F.K. Petrovice D
13.1. neděle Muži A Čeladná FBC Hlučín FBC Orca Krnov B
21.1. neděle Dorostenci Paskov Saurians Z.F.K. Petrovice FbK Horní Suchá
21.1. neděle Muži B Kopřivnice Pirates Ostrava B TJ Slovan Havířov C
27.1. sobota Junioři Kopřivnice FBC Přerov ZBC ZŠ Uničov
4.2. neděle Dorostenci Z.F.K Petrovice FbC F-M Ossiko Třinec
4.2. neděle Muži A FBC Hlučín ČSKA Ostrava O.C.E.L.O.T Ostrava
10.2. sobota Muži B Rožnov p.R. FBK Rafani Ostrava 1.Fbk Rožnov D
18.2. neděle Dorostenci Horní Suchá FBC Tigers Poruba FbK Horní Suchá
18.2. neděle Junioři FBC Uničov FBC ZŠ Uničov FbC F-M
18.2. neděle Muži A Bazinga Ostrava FBC Hlučín Vikings Kopřivnice B
3.3. sobota Junioři ČPP Ostrava Vikings Kopřivnice Excalibur Šternberk
4.3. neděle Muži B SKP/Čeladná TJ Slovan Havířov C SKP Frenštát-NJ
10.3. sobota Muži A Fl.nadš.Ostrava FBC Letka Ostrava C Fl.nadš. Ostrava
18.3. neděle Junioři Čeladná 1.MVIL Ostrava FBC Přerov
18.3. neděle Muži B Slovan Havířov FBC Bílovec B Pirates Ostrava B
24.3. sobota Dorostenci Orca Krnov FBC Orca Krnov 1.SC Vítkovice B
7.4. sobota Junioři Kopřivnice FBC ZŠ Uničov FBC Orca Krnov
8.4. neděle Muži A Čeladná Bazinga Ostrava FBC Orca Krnov B
14.4. sobota Muži B Z.F.K Petrovice FBC Cobra Hať Poruba Sharks
15.4. sobota Dorostenci Čeladná FbK Horní Suchá Ossiko Třinec