Junioři se připravovali s Paskovem

publikováno v: Ostatní akce

Přípravný zápas před začátkem svých soutěží odehráli dnes junioři Frenštátu a Paskova v hale na Čeladné.

No i když junioři… za Paskov mluvit nemůžu ale v našem dresu se představili tři…zbytek tvořili dorostenci. A v našem dresu se rovnou představilo několik úplných nováčků. Premiérový start v našem dresu absolvovali Kašpy, Vojtas ale taky nová akvizice v brance, Domino. Společně s nimi dostali šanci další méně zkušení hráči, kteří zatím nemají stálé místo v sestavě ani mezi dorostenci jako třeba Denis, Tomáš Dolák 🙂 , Kompot či golman Čompa.

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Paskov Saurians    7 : 6   (2:2,2:4,3:0)

  • G+A: V.Syrovatka (V.Zemánek), P.Káňa, V.Petr, T.Dolák (P.Káňa),
    J.Ondryáš (P.Hrňa), M.Bolek, A.Soudil (V.Syrovatka)

S: J.Adamec (16´ M.Rusev, 31´D.Tkadleček)
P.Hrňa – M.Bolek, T.Dolák – P.Káňa – J.Ondryáš
A.Soudil – J.Stráník, V.Syrovatka – D.Kutěj – V.Zemánek
M.Vašenda – P.Koutný, O.Kašpárek – V.Petr – J.Plevák
J.Polášek

Od prvních chvil bylo jasné, že hrát a vyhrát chce zejména soupeř z Paskova. Náš výkon byl hodně ležérní a příliš rádoby profesionální. Dostali jsme se sice po dvou pěkných brankách do vedení, ale to byl jakoby povel k tomu, abychom se na to vykašlali…vrcholem zmaru a beznaděje byla druhá třetina. Proč bychom měli hrát to, co jsme si řekli, když můžeme hrát hurá styl…proč bychom měli trénovat nějaké postavení, když můžeme být všichni v jednom rohu a ještě se nechat vykoupat, proč bychom se na střídačce měli věnovat zápasu, když si můžeme sednout na schody opodál a drndat o čemkoli. Ukázková situace jak to nemá a už nikdy nebude vypadat a je jedno, že šlo „jen o přátelák“. Já být Čompou, tak všechny spoluhráče „vyliskám“ , pěkně ho v tom nechali vykoupat…až ostřejší slova o druhé přestávce donutila hráče zvýšit tempo a alespoň vzdáleně se přiblížit tomu, co bychom měli hrát. A když se skvělým výkonem přidal i novic v brance, Domino, podařil se i obrat ve skóre zápasu.
Potom jsme si ještě vyzkoušeli přesilovky, jak my, tak kolegové z Paskova. My jsme po celých 5 minut byli bezzubí a soupeř se trefil jednou.

Děkujeme tedy soupeřům za zápas. Já bych byl rád, abychom si uvědomili, že s takovým přístupem bychom mohli těžce narazit a věřím, že to bylo dobře zdvižený prst!!!

Děkujeme rozhodčím Marovi a Hanysovi. Pořadatelům za účast na školení a divákům za to, že to vydrželi…