Letní test – 25. ročník!!!

publikováno v: Informace, Letní příprava | 0

Je to neuvěřitelné, ale letos napíše tento závod své pětadvacáté pokračování… Ten závod přežil všechno, povodně, florbal, narození 4 dětí … pořád je tady a pořád takový, jaký byl. Na pohodu, pro radost, bez velkých a hodnotných cen… prostě jen pro proběhnutí. Někteří jedinci si na tomto závodu mohou dokumentovat třeba své stár… zrání…

Ve středu 27.6. se tedy uvidíme znovu. Přijďte se proběhnout. A ti co snad z nějakého důvodu nemohou běhat, přijďte pomoct s organizací… budu potřebovat hlavně nějaké ty traťové komisaře (několik i s kolem), někoho ke stopkám… věřím a jsem si jist, že o dobré duše nebude nouze… Kdy a kde si přečtěte v propozicích… budu se těšit.

 

LETNÍ TEST – 25. Ročník – 2018

3.ZÁVOD FRENŠTÁTSKÉHO BĚŽECKÉHO POHÁRU

Středa  27.6. 2018     FRENŠTÁT p.R

HLAVNÍ ZÁVOD :

Trať :  4 800 m , rovinatá trať s minimálním převýšením, převážně asfaltový povrch

Kategorie :

Muži do 39 let, Muži nad 40 let,

Muži nad 50 let, Muži nad 60 let , Muži nad 70 let, Ženy

Start: 17 : 00

 

ZÁVOD MLÁDEŽE:

Trať : 2 000 m ,

Kategorie :

Předžáci, Žáci, Dorost

Start : 16 : 00

 

Další informace:

Prezentace : areál hasičského hřiště (za restaurací Střelnice a domovem důchodců Hortenzie), cca. 300 m od místa startu hlavního závodu) od 15:00. Trať hlavního závodu i místo startu a cíle hlavního závodu beze změn!

Startovné : Dospělí – 50 Kč , Mládež – 10 Kč

Ceny : Podle možností pořadatele

Šatny ani sprchy nejsou k dispozici!

Závod se běží po vedlejších cestách, za plného provozu. Účastníci jsou povinni dodržovat pravidla silničního provozu. Závodu se každý účastní na vlastní nebezpečí.