Ml.žáci v PFL – Áčko vítězí, Béčko prohrává…

publikováno v: PFL

V neděli se brány PFLky otevřely i pro mladší žáky. Naše Áčko vstoupilo do soutěže úspěšně a přivezlo si domů 9 bodů za tři vítězné zápasy. Naopak Béčko se vrátilo s prázdnou a hlavně se zjištěním, že budeme muset pořádně přidat…

Po dvouhodinovém zdřímnutí vyrazil Trener za svými mladými ovečkami na sraz před budovou nádraží aby zjistil, že rodiče v této kategorii fungují naprosto dokonale a tak všichni, včetně tří trenérů byli naloženi do aut a jelo se vstříc úvodním bojům soutěže. Oba naše týmy měly dnes stejné soupeře, tedy kromě prvního zápasu, kdy se oba týmy utkaly mezi sebou. Poté nás ještě čekaly týmy Radvanic a Béčko Frýdlantu.

V úvodu byla na A týmu znát nízká rozehranost, vždyť doposud kluci pouze trénovali. Postupně se však rozehrávali a tak občas se už na naši hru dalo koukat. Ale samozřejmě pořád máme na čem pracovat, hlavně a především na pohybu, tady máme velké rezervy no a potom přihrávky, tady nás taky tlačí boty… Nebude to jednoduchá soutěž, měli jsme možnost sledovat výkony konkurentů z Karviné a Frýdlantského Áčka. To bude výzva. Karviná jasně ukázala, proč dominuje v ligových zápasech a myslím, že jsou o dost napřed… ale ani Frýdlantští kluci nebudou snadným soupeřem, hrají opravdu dobře a tak se můžeme těšit na krásné a náročné zápasy, které nám budou jistě hodně prospěšné!!!

Zato Béčko se po tom, co jsme dnes předvedli, bude nejspíš bít s Polankou a Céčkem domácích o spodní příčky tabulky. Bohužel, tady jsme na úplném začátku a neomlouvá nás ani velmi mladé složení týmu… První zápas proti Áčku se kluci ještě „hecli“ a nebýt chybek při střídání, mohl být výsledek ještě přijatelnější. Ovšem druhý zápas byl ve znamení toho, že ještě nic neumíme. Hrát stylem: vzít si míček a tak dlouho s ním běhat, dokud mi ho někdo nevezme, nefunguje ani v PFLce. Nulová snaha o přihrávku a když už, tak to skončí střelou na vlastního golmana, chaos v obraně, kdy lítáme tam a zpátky a od ničeho k ničemu, a ve předu pro jistotu neběháme vůbec. Trošku jsme si to museli vyjasnit a trošku jsme zamíchali i se sestavou, takže když už nic jiného, tak v posledním zápase jsme si už alespoň dokázali občas přihrát… Takže ono by to mohlo jít 🙂 . Možná je to příliš tvrdé hodnocení pro tyhle kluky, protože snahu a bojovnost jim nešlo upřít, nicméně je třeba si nelhat do kapsy a musíme zabrat a já myslím, že zabereme….

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. A – FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B     6 : 0   (2:0,4:0)

  • G: M.Křenek – 5, Š.Motyka
  • A: M.Genzer – 2, V.Stráník, P.Pícha, Š.Motyka, D.Milata

S: M.Kalina
M.Genzer – V.Stráník, M:Křenek – D.Milata
O.Pícha – P.Klepáč, P.Pícha – Š.Motyka

S: M.Strnadel (13´ A.Závodný)
T.Pátek – T.Křenek, P.Svoboda – J.Slezák
M.Hanus – J.Bambuch, J.Ivan – A.Strnadel, V.Pešák

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. A – FK Radvanice    8 : 3   (5:1,3:2)

  • G: M.Křenek – 3, P.Pícha – 2, Š.Motyka, P.Klepáč, M.Genzer
  • A: P.Klepáč – 2, P.Pícha – 2, V.Stráník, M.Kalina

S: M.Kalina
M.Genzer – V.Stráník, M:Křenek – D.Milata
O.Pícha – P.Klepáč, P.Pícha – Š.Motyka

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. A – TJ Sokol Frýdlant n.O. B    10 : 0   (8:0,2:0)

  • G: M.Křenek – 4, Š.Motyka – 3, D.Milata, P.Pícha, V.Stráník
  • A: D.Milata – 3, P.Pícha – 2, O.Pícha, P.Klepáč, V.Stráník

S: M.Kalina
M.Genzer – V.Stráník, M:Křenek – D.Milata
O.Pícha – P.Klepáč, P.Pícha – Š.Motyka

 

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B – TJ Sokol Frýdlant n.O. B    5 : 7   (3:4,2:3)

  • G: J.Ivan – 2, J.Slezák – 2, M.Hanus
  • A: T.Pátek, P.Svoboda

S: A.Závodný
T.Pátek – T.Křenek, P.Svoboda – J.Slezák
M.Hanus – J.Bambuch, J.Ivan – A.Strnadel, V.Pešák

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B – FK Radvanice   3 : 7   (2:3,1:4)

  • G: J.Ivan – 2, J.Bambuch
  • A: P.Svoboda – 2

S: M.Strnadel
T.Pátek – J.Bambuch, P.Svoboda – J.Ivan
M.Hanus – T.Křenek, J.Slezák – A.Strnadel, V.Pešák