Muži z Béčka přidali tři body

publikováno v: ČFbU | 0

Ne že by jich ovšem nemohlo být více. Po vítězství v prvním zápase nás čekala pětihodinová pauza do druhého zápasu, který jsme skvěle rozehráli, do poslední třetiny šli s dvougólovým náskokem, ale totální výbuch v poslední třetině znamenal ztrátu bodů.

Nicméně nebuďme neskromní, buďme rádi i za ty tři body, dlouho to ani na ně nevypadalo. Tenhle zápasový tým to prostě nemá lehké, hlavní je, že většinu hráčů porážka štve, jestli s tím něco udělají i na trénincích, je jen na nich…

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. „B“ – Fencers Havířov  6 : 4  (0:2,3:0,3:2)

• G: 16´ D.Kotrs (Z.Zejda), 18´ F.Stypka (Z.Zejda), 23´ F.Stypka (D.Kotrs), 29´ D.Kotrs (Z.Zejda), 30´ A.Milata (L.Muras), 34´ J.Klecker (Z.Zejda),

S: Z.Polách
F.Nádvorník – J.Klecker, D.Kotrs – Z.Zejda – F.Stypka
J.Kratochvíl – M.Vašenda, J Ondryáš, L.Muras – D.Pícha – E.Milata, M.Golas

Podle zprostředkovaných informací zápas vz naší strany ve stylu bídný začátek, dobrý konec. Po první třetině prohráváme s posledním týmem tabulky o dvě branky. Stejně jako dorostenci proti paskovu i my se přizpůsobujeme pomalejšímu tempu soupeře a tak se dívat není na co. Druhá třetina přinesla zlepšení. Zbyňa režíroval a jičínská klika se trefovala. Po gólech Kotyho a dvou Stypy obracíme stav zápasu. Soupeř ještě z přesilovky srovnává, my ale přece jen pár šancí z těch mnoha vytvořených proměňujeme a Koty se Emčou znovu otáčí stav. Definitivní pojistku přidává z přesilovky Kleky. V závěru ještě Goly neproměňuje nájezd, což už ale na našem vítězství nic nemění.

FBC TJ Sokol Frenštát „B“ – Coyotes Jablunkov B  4 : 6  (1:0,2:1,1:5)

• G: 3´ E.Milata (D.Pícha), 14´ F.Stypka (D.Kotrs), 19´ E.Milata,
    30´ D.Kotrs (M.Golas)

S: Z.Polách

Je to marný, je to marný, je to marný…dokud nezačneme proměňovat šance a dávat góly, nebudeme vyhrávat, skvěle rozehraný zápas, vedení 3:0, obrovské množství šancí a místo abychom soupeře dostali do kolen… dokonce další neproměněný nájezd, tentokrát v Kotyho provedení, ale úplně špatném. Ještě za stavu 4:4 šli Goly a Stypa sami, nikým neobtěžováni,  na soupeřova golmana a nic…Jo, první gól byl pěkný, Dušan z pozice centra našel od mantinelu na středu křídlo Emču a ten z první trefil. Poté se opět prosadila jičínská dvojka. Když Emča přidal třetí barnku, vypadalo vše sluníčkově. Vůbec Emča dnes odehrál letos asi svůj nejlepší zápas. Jenže tuhle situaci už z průběhu letošní sezóny známe, vedeme, tak všechno nacpeme do útoku a … inkasujeme, jeden obránce proti třem útočníkům bez šance a sníženo. Katastrofální pak byla poslední třetina. Úplně jsme vypadli z role. Že rozhodčí píská standartku pro soupeře No a co, času dost…tak leda na vytažení míčku ze sítě. Následuje prohrané buly a jsme v pytli. Neproměněné šance a jsme tam znova. Dlouho nás skvělými zákroky držel golman, ale ani on neodolal tlaku soupeře v závěru a lovil míček ze sítě víckrát, než by bylo záhodno. No prostě zvojtěný zápas a nula bodů na kontě. Soupeř si ale vítězství zasloužil, byl prostě lepší…

Nevadí, stane se a já věřím, že jsme ještě neřekli poslední slovo…