Muži na Přerovské dravé mládí nestačili

publikováno v: ČFbU

Dnešek se nám opravdu nepovedl. Až příliš jsme to soupeři vlastními chybami usnadnili a tak máme za sebou pěknou lekci. teď jde o to, jestli se z ní poučíme a příště budeme lepší!

Jediným pozitiven dnešního utkání pro nás tak byla mnohem lepší florbalová atmosféra zápasu a výborný výkon rozhodčích. To jediné bylo pro nás ve srovnání s prvním zápasem lepší. Jinak jsme na dobrý výkon z úvodního zápasu nenavázali.
Nezachytili jsme úvod zápasu. Vyrobili jsme tolik individuálních chyb, že to snad ani na takovéto úrovni není možné. Neudrželi jsme disciplínu ve hře, což jde samozřejmě především za trenérem. Nepodařilo se vyladit hru druhé pětky. Opět byla nejproduktivnější ale počet inkasovaných branek je až hrůzostrašný. A nedokázali jsme se vypořádat s citelným oslabením, což pro nás ztráta čtyř důležitých hráčů a hlavně kapitána určitě je.

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – FBC MSEM Přerov   4 : 13  (1:4,0:4,3:5)

  • G+A: 3´ L.Bohm, 41´ A.Soudil (P.Káňa), 53´ M.Štěpán (P.Hrňa), 59´ M.Karban (M.Štěpán)

S: J.Kutěj
J.Skýpala – J.Klecker, L.Bohm – P.Káňa – A.Soudil
M.Karban – P.Hrňa, M.Štěpán – R.Lacina – E.Milata
F.Nádvorník – M.Vašenda, J.Ondryáš – O.Polách – D.Pícha

Zápas začal naším útokem a dobrou šancí jenže míček z protiútoku skončil v naší síti… Bartovi se však brzy podařilo využít jedné z mála chyb soupeře a bylo srovnáno… Jenže nedůraz na brankovišti a soupeř znovu jde do vedení… Nepochopitelná chyba v rozehrávce na polovině hřiště a další branka… Prohraný osobní souboj a je pro první část vymalováno… Všichni jsme měli jiné představy o zápase… Druhá třetina se nesla v podobném duchu. Nához z půlky končí v naší síti… Rozehrávka z křížku u branky přímo na florbalku na středu stojícího soupeře… Golmanovo smolné promáchnutí… Ulehčili jsme to soupeři nevídaným způsobem. Do třetí třetiny jdeme se změnou strategie. A třináct minut ji dodržujeme a celkem to funguje. Včetně krásné akce Pítrse, který vyhrává souboj před naší brankou, s míčkem na florbalce přejde přes několik soupeřů a předkládá Soudymu tutovku. Naši dobrou část hry končí Marův gól z přesilovky. Po něm opět volíme rozevlátý hurá styl a soupeře to baví. Závěrečná gólová tečka z Milošovy florbalky už jen kosmeticky upravuje stav. V zápise o utkání si čteme, že nejlepším hráčem z naší strany byl vyhlášen Mara. Nemyslím si to. A myslím, že si to nemyslí i on. 🙂 . Umí zahrát mnohem lépe. Stejně jako my všichni. Příště to bude lepší. Ne že bychom nepředpokládali, že občas něco schytáme, ale nesouhlasíme s tím a pokusíme se být lepší…