Muži v PFLce 3x vyhráli!

publikováno v: PFL | 0

Ve stejném čase jako dorostenci v Ostravě bojoval výběr mužů na dalším turnaji PFLky. Vzhledem k odpolednímu ligovému turnaji mužského Béčka jsme potřebovali kladný přístup hráčů z Áčka. Naštěstí jsme se dočkali a ti doplněni o dva staročleny a jednoho úplného nováčka přivezli tři vítězství!

K Marovi, Adamovi, Fílovi, Bartovi, Robinovi a Vojtovi (kteří jak věřím krásně zavzpomínali na ty staré dobré časy) se přidal Pates, který se tak nějak symbolicky v den své dospělosti vrátil ke kořenům, Kuba, který se soustředí hlavně na tuto soutěž (že by zajímavá pobídka pro některé další nepříliš aktivní hráče?) a Kouda, nová akvizice, která v posledních 14 dnech ukázala, že pokud jí nadšení vydrží, může být zajímavým přínosem. Tak snad nedopadne jako někteří další nováčci, kterým zájem nevydržel… V brance se pak prostřídala dvojice Maty (další návrat a stejně jako u Patese věřím, že ne poslední a naposled) a Čompa (ne ten z Petrovic ale ten náš 🙂 )

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Sokol Frýdlant 2   8 : 5   (5:3,3:2)

• G: P.Pícha – 2, M.Štěpán, A.Polách, F.Karban, L.Bartík, V.Graf, J.Novotný
  • A: A.Polách – 2, M.Štěpán, L.Bartík, J.Novotný, M.Vávra

S: M.Vávra
A.Polách – F.Karban – M.Štěpán
R.Pavelka – L.Bartík – V.Graf
J.Novotný – P.Pícha – L.Konečný

Začátek zápasu jsme doslova prospali a brzy prohrávali 0:3. Naštěstí přišel budíček včas a do poločasu jsme stihli zápas otočit a ve druhé jsme si už důležité vítězství v boji o postup do finále dokázali pohlídat…

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Sparklets Kopřivnice   12 : 4   (5:4,7:0)

• G: A.Polách – 3, M.Štěpán – 2, F.Karban – 2, R.Pavelka, L.Bartík, J.Novotný, L.Konečný, P.Pícha
  • A: A.Polách-2,M.Štepan-2,R.Pavelka,V.Graf,L.Konečny,P.Picha

S: M.Vávra (16´ M.Rusev)

Soupeř určitě nehrál tak špatně, jak napovídá jeho postavení v tabulce. Navíc mu v první půli spadlo se štěstím do naší branky vše, co na ní poslal. Druhá třetina už ale jasně vypovídá o naší převaze. První trefu si v našem dresu připsal i novic Kouda.

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – FBC Kozlovice   8 : 3   (5:1,3:2)

• G: M.Štěpán – 3, P.Pícha – 2, A.Polách, F.Karban, L.Konečný
  • A: A.Polách – 2, M.Štěpán, F.Karban, J.Novotný, M.Rusev

S: M.Rusev
A.Polách – F.Karban – P.Pícha
J.Novotný – M.Štěpán – L.Konečný

Chvíli trvalo, než jsme se dokázali prosadit, ale až to přišlo, tak to bylo a k vidění bylo několik velmi pěkných akcí i branek. Třetí důležité vítězství bylo na světě a postup do finálové skupiny by nám mohl slušet, ale bude třeba ještě „očekovat“ tabulku, na což dnes není čas, protože to není vše, co se dnes na hřištích dělo…