Naše týmy reprezentovaly v Radvanicích

publikováno v: Ostatní turnaje

Nejen účast na OV Cupu byla náplní našeho oddílu tuto sobotu. Neodmítli jsme pozvání našich přátel z Radvanic a zúčastnili jsme se jejich slavností, v rámci kterých se odehrály i florbalové zápasy v jejich Sokolovně.

Reprezentovaly nás dva týmy. Mladší žáci a také muži, tedy ti zbylí čtyři, kteří nefigurovali v sestavách pro OV Cup, doplněni o jednoho dorostence a tři starší žáky. Akce se povedla, naši reprezentanti předvedli výborné výkony a odjížděli spokojeni. A to je hlavní. Samozřejmě více se dozvíme z reportáže vedoucího zájezdu, Tonyho…

 

Mladší žáci   3 vs 3  3 x 15 min

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – FK Radvanice   13 : 3 

G+A: M.Křenek (P.Svoboda), M.Křenek, P.Pícha, P.Klepáč (P.Pícha), T.Pátek (M.Křenek), M.Křenek, T.Pátek (P.Svoboda), Strny, P.Klepáč (O.Pícha), T.Pátek, O.Pícha (P.Pícha), P.Pícha, vlastní

S: M.Kalina (M.Strnadel)
P.Pícha – O.Pícha – P.Klepáč
T.Pátek – P.Svoboda – M.Křenek

 

Muži    3 vs 3  2 x 15 min

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Stalkers Dobrá    6 : 5

G+A:  J.Novotný (O.Kytka), D.Svoboda (J.Jančálek), J.Zeman, J.Jančálek (J.Zeman), D.Svoboda (J.Zeman), J.Zeman (D.Svoboda)

S: M.Žižka
J.Novotný – O.Kytka – P.Kvarda
J.Zeman – D.Svoboda – J.Jančálek

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – FK Radvanice    3 : 8

G+A: D.Svoboda, J.Jančálek (D.Svoboda), O.Kytka (J.Novotný)

S: J.Klement
J.Novotný – O.Kytka – P.Kvarda
J.Zeman – D.Svoboda – J.Jančálek

 

V sobotním odpoledni, jsme vyrazili vstříc oslavám Radvanického Sokola, ale ne, že bychom si chtěli s nimi posedět, poklábosit a dát si třeba něco dobrého. Ale byli jsme pozváni, abychom se utkali s jejich mladšími žáky a muži. Co se týče žáků u nás to žáci byli, ale Radvaničtí, tam snad měli úplně vše a podle toho to i tak vypadalo. Malí kluci z přípravky, pár žáků a dokonce i jedna slečna, nemohli dlouho vzdorovat našemu tlaku. V první třetině jsme se ještě rozkoukávali a nedokázali si pořádně ani přihrát, ale v těch následujících přišly krásné góly a když se prosadili všichni, včetně gólmana, tak bylo jednoznačně rozhodnuto. Pak už pro zpestření následovaly samostatné nájezdy, ve kterých jsme taky jasně vyhráli. V kategorii mužů už to tak jednoduché nebylo. My přijeli se 4 muži a 4 dorostenci. Čekaly nás týmy dva a to Stalkers a místní Radvanice. Oba týmy známe z PFLky a víme, že hrají dobře. V prvním zápase proti Stalkers, jsme hráli kombinačně velmi dobře, hlavně složení Kulich, Davča a Jonáš se ukázalo být v tomto zápase klíčové. Dali pět branek z šesti . Byl to těžký zápas , až do konce, ale dokázali jsme uhájit těsný výsledek. Na samostatné nájezdy zůstal v brance Žíža a ten si taky počínal velmi dobře. Pustil za svá záda jen jeden, Jonáš jeden proměnil a skončilo to nerozhodně. V druhém zápase už to bylo hodně náročné. Radvanice hrály výborně, my jim svými chybami pomáhali, už tím, že jsme se zapomínali vracet a odevzdávali míček.No a kámen úrazu byla i nepřesná střelba.Na závěr byly opět nájezdy a to jsem se do branky postavil já. Po třech kolech to bylo nerozhodně 1:1 my už se chtěli rozloučit, ale když přišel k nám Radvanický hráč se slovy , vy se vzdáváte? Tak jsme šli znova s chutí do toho. A když Kulich proměnil šestý nájezd mohli jsme slavit , alespoň úspěch v této disciplíně. Jinak to bylo fajn strávené odpoledne s dobrou partou lidí a i to podvečerní bloudění v rozkopané Ostravě nám vůbec nevadilo. Tak třeba příště zas.