V neděli 23.10. na Čeladné dvojzápas s FBK Valašské Meziříčí

publikováno v: Informace

Po velmi hektické sobotě nás čeká poklidný víkend, kdy pro nás utichnou ligové boje, neznamená to ale, že se bez florbalu budeme muset obejít.
V sobotu si přípravný klubový přáteláček střihnou v Sokolovně juniorky s mladšími žáky a v neděli nás v hale na Čeladné čeká přípravný dvojzápas mužů proti týmu FBK Valašské Meziříčí.

Sobota 22.10.

Mladší žáci – Juniorky
Sokolovna 15:00 – 17:00

Sraz v Sokolovně ve 14:30. Děvčata si vezmou své černé dresy, kluci zápasové světlé…

Nominace:
Juniorky: pokud možno všechny nebo alespoň co nejvíc

Mladší žáci:
Adam Z, Lojza, Strny
Beny, Vašek, Kuliš, Davča, Alan, Jonáš, Arnošt, Bobeš, Matty, Pepé, Krtek, Milda (jestli to chápu správně, tak Jenda slaví a nedorazí)

neděle 23.10.  SH Čeladná

Program:
9:30 začátek prvního zápasu
cca 11:15 začátek odvety
hrací čas 3×15 minut,  časomíra, rozhodčí
13:00 konec akce

Naši muži prožívají dlouhou zápasovou pauzu a aby úplně nevypadli z tempa, v neděli přijede k přípravným zápasům tým FBK Valašské Meziříčí. Tento tým hraje Zlínskou ligu mužů (6. liga, stejná soutěž jako např. Snipers Slavičín, se kterým jsme se utkali v poháru). Momentálně mu patří po 4 odehraných zápasech 9. místo v tabulce. Bude to téměř první setkání s florbalem z Valašského Meziříčí. Asi jen pár pamětníků, nebo možná jen já si vzpomeneme na vůbec první klubovou akci v roce 2005, kdy jsme se ještě ve florbalových plenkách utkali s prcky z Val Mezu a prohráli 1:8. Byl to slavný zápas, protože Skypy ml. v něm vstřelil vůbec první gól našeho klubu 🙂 . Od té doby jsme na sebe nenarazili a tak nedělní zápas bude jistě zajímavou prověrkou a přípravou pro oba kluby.

Sraz všech nominovaných v 8:50 na hale, půl hodiny na nachystání mantinelů a poté už dva zápasy hrané na 3×15 minut.

Nominace:
Zdena, Vacy
Skypy, Snajpr, Filda, Morty, Kleky
Olí, Adam, Fíla, Bart, Robin, Zbyňa, Koty, Miloš, Vojta,