Nedělní nadílka… nebo nadělení?

publikováno v: Informace | 0

Neděle 17.12. bude velkou zatěžkávací zkouškou pro náš malý oddíl… kromě přípravky a děvčat totiž hrají úplně všichni… v jeden den… téměř ve stejnou hodinu… a ještě pořádáme… Bude tedy zapotřebí pořádně zodpovědný přístup ode všech členů, dát vše dohromady nebude jednoduché a případné výpadky se budou zalepovat jen velmi těžce…

neděle 16.12.  PFL  Frýdlant n.O.   mladší žáci

9:30  Frenštát B – Karviná
10:10  Frenštát A – Polanka
10:50  Frenštát B – Frýdlant A
11:30  Frenštát A – Frýdlant C
12:20  Frenštát A – Frýdlant A
13:00  Frenštát B – Frýdlant C

Sraz 8:30 na vlakáči… rodiče… auta… popřípadě vlak s odjezdem 8:51

No a už to začíná, Řítek nemocný, Strny nemocný… co bude dál?

Předběžná a nutno říct že velmi předběžná nominace:
A:
Adam
Kuky, Mikeš, Vašek, Matty, Šíma, Pepé, Matty, Milda… Arnošt? Krtek?
B:
James…
Arnošt?, Krtek?, Tobi, Ťulda, Jára, Jenda, Alda, Jiřina, Hanys, Peši,
Trenér: Dušan

 

neděle 16.12.  2. liga dorostenců  Ostrava

SH TJ Ostrava, Varenská 3098/40a, Ostrava 2

10:10  FBC TJ Sokol Frenštát – Paskov Saurians
13:40  FBC TJ Sokol Frenštát – 1. FBK Rožnov p.R.

 

Sraz 8:45 Za Vodou. Auta Radek?, p.Kutěj?, Káně?
Přeběžná nominace:
Miki
Syrda, Denis, Genzy, Alan, Davča, Kulich, Bobeš, Jonáš, Kompot
Trener: Pítrs
Vedoucí: David, Káně

 

neděle 16.12.  MS liga mužů  Čeladná – pořádáme!

8:00  FBC TJ Sokol Frenštát – RH Piving Ostrava
11:50  FBC TJ Sokol Frenštát – FBK Štajgřy Ostrava

sraz 7:30 na hale

Předběžná nominace:
George, Honda?
Skypy, Filda, Miloš, Hrnec
Mara, Adam, Fíla, Bart, Robin, Zbyňa, Sony, Ondra, ?

Trenér: Trener
Vedoucí: Ríša
Pořadatel: Tony?, Miky?

 

neděle 16.12.  MS soutěž mužů  Čeladná 

17:30  FBC TJ Sokol Frenštát – Z.F.K Petrovice D
19:50  FBC TJ Sokol Frenštát – SKP NJ – FBK Frenštát

sraz 16:30 na hale

Předběžná nominace:
Zdena, Čompa
Miloš, Peťan, Márty, Morty, Nádvor, Kleky, Mara, Ondra,Laci, Danek, Ufy, Staňa,Lukáš, ?

Trenér: Trener
Vedoucí: Dušan