Neuvěřitelné se stalo skutečností – muži B berou bronz!

publikováno v: ČFbU

Pokud výsledky, které se na stránkách ČFBU objevily s jednodenním zpožděním, byly zadány správně, tak v neuvěřitelně dramatickém finiši MS třídy bere naše záloha bronz!!! Zkompletovala tak medailový hattrick našich týmů, když muži A mají zlato, dorostenci stříbro a muži B tedy bronz!

Pohled na tabulky MS třídy je neuvěřitelný. Týmy na třetím a sedmém místě dělí jediný bod! Týmy na třetím, čtvrtém a pátém místě mají dokonce shodný počet bodů… Podle pravidel soutěže rozhoduje mini tabulka zápasů mezi těmito týmy. Vzájemné souboje zmíněných tří týmů dopadly takto:
Frenštát – Pustá Polom  6:1,4:3
Frenštát – Kopřivnice  4:4,3:7
Pustá Polom – Kopřivnice 5:1,6:3
Tedy:
Frenštát – 7 b 17:15
P.Polom – 6b 15:14
Kopřivnice – 4b 15:18

Což tedy znamená jediné…bereme bronz za třetí místo! Už ani nečekaný, o to radostnější úspěch. Samozřejmě, s plnou vážností si uvědomujeme, že jsme nevyhráli superfinále ani zlaté trenky 🙂 ale jsme bronzoví a o tom sport na jakékoli úrovni je 🙂

Mimochodem…i kdyby rozhodovalo celkové skóre, tak jsme třetí 🙂

Samozřejmě, několikrát jsme zažili špatně zadané výsledky zápasů, které se následně opravovaly…budeme ale věřit, že toto není tento případ a že B tým našich mužů ve své ligové premiéře získává bronzové medaile!