Nové tváře v brankovišti – Matyáš Vávra a Jakub Kutěj

publikováno v: Informace

V této pro sport nepříznivé době přinášíme i jednu velmi pozitivní informaci. Novými tvářemi v našem malém brankovišti jsou Jakub Kutěj a Matyáš Vávra.

Po loňském velmi pozitivním návratu Matyáše Vávry,který se po sedmi létech strávených u nás vydal do světa a několik sezón strávil v týmu FBC Ostrava aby se přes sousední Rožnov vrátil tam, kde vyrůstal, hlásíme již druhou posilu do malého brankoviště. A tentokrát jde snad o historicky první opravdovou mužskou posilu odjinud. Nebývá totiž zvykem, že v našem klubu přivítáme borce, který vyrůstal v Ostravském FBC, kde nastoupil ke 156 ligovým zápasům v mládežnických týmech a má dokonce na svém kontě i jeden start v mužské superlize!
Oba kluci jsou ročník 2000 a tedy můžeme doufat, že tu hlavní mužskou kariéru mají před sebou v těch nejhezčích dresech… Oba si už náš tým „oťukali“ v loňské PFLce a věříme, že se jim v našem „specifickém“ klubu bude líbit a také samozřejmě i dařit!
Společně s Hondou a Dominem bychom tedy měli mít brankářský post pro mužské týmy zajištěn a samozřejmě v rámci domluvy počítáme i s Georgem a Zdenou…