Oddílový program do konce roku

publikováno v: Informace | 0

V závěru roku nás čeká soutěžní pauza, to však neznamená, že budeme zahálet. Program na následující dny je následující:

úterý 20.12. – tréninky podle rozvrhu
čtvrtek 22.12. – tréninky přípravky I (14:30-15:30) a hobby (18:00-19:00) odpadají
ostatní tréninky podle rozvrhu.

pátek – 23.12. – trénink SŠHG – odpadá

úterý – 27.12.Hammer Cup 1. část (všechny tréninky samozřejmě odpadají)
program HC: Hala Čeladná 17:30 – 19:30 (pozor časová změna proti běžným tréninkům)
17:30 – 18:30  Sokol Frenštát žáci – Sokol Frenštát juniorky
žáci:
Hanys, Adam
Jonáš-Beny, Alan-Kuliš-Davča
Vašek-Genzy, Maty-Bobeš-Jenda
Mikeš-Pepé, Krtek-Ulda-Milda
juniorky:
Eliška, Marťa
Týna-Barča, Anet-Kiki-Terka
Niky-Estel, Zuzka-Káča-Tinka, Kája

18:30 – 19:30  Sokol Frenštát ochotníci – Sokol Frenštát potomci
ochotníci (jakože jsou ochotni kdykoli pomoci 🙂 )
Z.Polách
M.Koutný – D.Žniva, P.Káňa – Z.Pícha – M.Marek
R.Zeman – L.Vašenda, J.Klement – D.Svoboda – D.Milata
D.Pícha – B.Píchová, P.Kutěj – R.Štěpán – M.Zemánková
+ speciální host Jan Skýpala
potomci:
James, Klemoš
Pates-Pítrs, Dejv-Mates-Peťan
Honda-Skypy, Zdena-Ondra-Adam
Kuliš-Márty, Krtek-Davča-Milda
Pepé-Mara, Denis-Zemy-spešl plejer

Doprava: individuální, samozřejmě ideání bude naskládat se do aut, tentokrát jedou všichni ochotníci najednou 🙂
jinak vlakem tam v 16:45 a zpět v 19:55

 

čtvrtek – 29.12.Hammer Cup 2. část – boj o slavnou trofej (všechny tréninky samozřejmě odpadají)
program HC: Hala Čeladná 17:30 – 19:30 (pozor časová změna proti běžným tréninkům)

17:45  Dorostenci – Muži A
18:20  Muži A – Muži B+junioři
18:55  Muži B+junioři – Dorostenci

dorostenci:
George, Maty
Jarmil-Kecka, Hrnec-Peťan, Pates-Staňa,
Soudy-Pítrs-Zemy, Sony-Ondra-Syrda, Denis-Valda-Plejtvák, David, Tom

muži B + junioři
Žingy
Nádvor-Kleky, Márty-Kraťas, Ufy-Ořech
Kuba-Mates-Koty, Dušan-Goly-Stypa, Emča-Wilda-Lukáš,

muži A
Zdena, Honda
Skypy-Snajpr, Filda-Morty
Olí-Adam-Fíla (podle zdravotního stavu)
Mara-Miloš-Zbyňa, Bart-Robin-Vojta, Peťa,

akce pokračuje následnou After Párty od 20:30 do 24:00 v Sokolovně!!!
– občerstvení včetně pitného režimu zajištěno (podle tradice platí zákaz konzumace tvrdého alkoholu)
– zábava zajištěna, budete tam přece vy, ne?
– nejen hráči a hráčky jsou zvaní na tuto akci, samozřejmě také rodinní příslušníci a hlavně všichni ochotníci!!! Ti to tentokráte mají povinné!
– na potravinové zajištění se budeme skládat jednotným dobrovolným příspěvkem ve výši 100 kč.
– krajánci zdaleka mohou přespat ve vlastních spacácích na žíněnkách a k domovu se odebrat až ráno…

sobota 31.12. – Silvestrovský štafetový závod trojic na 3 x 1 km

premiérový ročník sportovně – společenské akce na rozloučení se starým rokem…
9:30 – 11:00 u řeky Lomá, za pekárnou Lomná, naproti Trenera 🙂
většina zná, klasické místo startu běžeckých testů
startovné: vlastní sklenička či kelímek na závěrečný přípitek 🙂
štafety musí být tříčlenné a musí obsahovat minimálně jednu dívku, ženu, paní či slečnu….velmi mě potěšil váš zájem a už nyní máme přihlášeny tyto štafety:
1) Trener-Ondra-Tinka
2) Olí-Zbyňa-Anet
3) Márty-Peťan-Terka
4) Dušan-Pepé-Barčajames
5) Bart-Filda-Lucka (?)
6) Zdena-Kača-Barča
7) Lukáš-Mara-Barbora
8) Robin-Miloš-Petra
9) Honza-Petra-Skypy Kuba
10) Mates-Týna-Mirek
11) Emča-Eliška-Miky

nádhera…a to ještě nemusí být konečný seznam, ještě máte šanci nechybět u zrodu této jedinečné, pohodové akce!!! Ale pozor, počet startovních čísel i propustnost trati je omezená, proto nemeškejte….