Před týmovým maratónem

publikováno v: Informace | 0

Počasí nám zatím nepřeje, nezbývá než doufat a věřit, že do soboty se počasí umoudří. Složení štafet dostává konkrétní podobu, soupisky se zaplňují… pořád jsou ale bílá místa s otazníkem, takže případní zájemci (a nemusí vyloženě spadat do dané kategorie) se mohou stále přihlásit… a už se hlásí 🙂

Start prvních běžců na prvních úsecích je v 9:00 u CO skladů na Planiskách. Sraz nejpozději v 8:30 v místě startu a cíle Letního testu. Běžci na dalších úsecích budou vybíhat postupně, ti poslední si tedy na svůj start nějakou tu hoďku počkají, ale však už to znáte… čím rychleji poběžíte, tím dříve se ostatní dostanou na řadu 🙂 , ale samozřejmě na prvním místě je vždy POHODA!!!

Složení jednotlivých štafet a pořadové číslo úseku:

I. Žáci (modrá):
1. James – 2. Krtek – 3. Tobi – 4. Genzy – 5. Pepé – 6. Mikeš – 7. Miky – 8. Řízek – 9. Matty

II. Dorostenci (zelená):
1. Adam Z. – 2. Kulíšek – 3. Beny – 4. Kryšpín – 5. Alan – 6. Bobeš – 7. Kompot – 8. Tom – 9. Davča

III. Junioři (černá):
1. Pítrs – 2. Zdena – 3. Ondra – 4. Syrda – 5. Sony – 6. Soudy – 7. Hrnec – 8. Peťan – 9. Zemy

IV: Muži (oranžová):
1. Zbyňa – 2. Ufy – 3. Adam – 4. Márty – 5. Morty – 6. Bart – 7. Skypy – 8. Fíla – 9. Honda

V. Juniorky (červená):
1. Míša – 2. Lucka – 3. Káča Č. – 4. Káča D. – 5. Viky – 6. Kája C  – 7. Lea – 8. Kuře – 9. Tinka

VI. Rodiče (bílá):
1. Genzy st – 2. Ríša – 3. Bára – 4. Genzy brácha – 5. Dušan – 6. David – 7. Roudy – 8. Honza – 9. Zumba

VII. Trener (žlutá):
1. Trener – 2. Trener – 3. Trener – 4. Trener – 5. Trener – 6. Trener – 7. Trener – 8. Trener – 9. Trener

 

Vítání na trati i v cíli jsou i ostatní neběžci či fanoušci, přijďte povzbudit a zafandit…jako na Čeladné 🙂
A jen pro úplnost, pokud počasí dovolí, Adam po dokončení svého úseku otevírá výčep, kde poteče pivo a kofola zdarma… 🙂

 

A ať máte co v tomto momentálně nepříznivém počasí studovat, přinášíme přehled všech štafet, které tuto trať od roku 2013 absolvovaly…

Časy dosažené při týmovém maratónu:

  • 2 : 53,20 r.2013  První tým:
    Srnda, Šárka, Miloš, Fíla, Lukáš, Mara, Honda, Adam, Trenér
  • 2 : 57,00 r.2014  Junioři:
    Kleky, Adam N, Miloš, Skypy, Adam, Zdena, Honda, Lukáš, Mara
  • 2 : 57,32 r.2016 Junioři:
    Adam-Ondra-Márty-Pates-Laci-Ufy-Soudy-Pítrs-Peťan
  • 3 : 02,01 r.2016 Muži B:
    Frýda-Trener-Davča-Nádvor-Miky-Emča-David S.-Mara-Zumba
  • 3 : 03,32 r.2016 Muži A:
    Fíla-Zdena-Zbyňa-Skypy Jak.-Morty-Snajpr-Filda-Bart-Honda
  • 3 : 04,14 r.2017 Muži B:
    Keryn-Trener-Ufy-Márty-Peťan-Emča-Mireček-Tinka-Lukáš
  • 3 : 04,23 r.2012  První tým:
    Srnda, Šárka, Miloš, Fíla, Lukáš, Mara, Honda, Adam, Trenér
  • 3 : 04,26 r.2017  Dorostenci
    Denis-Kecka-Syrda-Tom-Sony-Ondra-Pítrs-Cedník-Zemy
  • 3 : 08,11 r.2015  Junioři:
    Frýda, Wilda, Rejmy, Skypy ml, Trener, Fíla, Adam, Pates, Olí
  • 3 : 08,47 r.2013  Druhý tým:
    Pates, Márty, Frýda, Ufy, ZemyJ,Skypy ml,Zdena, Emča, Zdendis
  • 3 : 12,12 r.2015  Muži:
    Miloš,Honza P,Morty,Zdendis,Skypy st,Šárka,Emča,Zdena,Lukáš
  • 3 : 18,30 r.2017  Muži A:
    Šárka-Adam-Zdena-Skypy ml-David S-Zbyňa-Olí-Honda-Mara
  • 3 : 19,15 r.2016 Dorostenci:
    Denis-Kecka-Valda-Hrnec-Plejtvák-Goly ml-David-Žingy-Sony
  • 3 : 19,36 r.2015  Dorostenci:
    Kulíšek, Peťan, Ondra, Laci, David Z, Žingy, Miky, Pítrs, Márty
  • 3 : 20,20 r.2017  Žáci:
    Krtek-Tobi-Beny-Baldys-Kulich-Kompot-Bobeš-Matty-Davča
  • 3 : 20,27 r.2014  Dorostenci:
    Peťan, Maty, Pítrs, Ondra, Wilda, Márty, Pates, Frýda, Ufy
  • 3 : 34,47 r.2014  Veteráni:
    Eva, Bráža, Skypy K, Ríša, Radek, Miky, Zdendis, Zumba, Trenér
  • 3 : 40,45 r.2016  Mixle pixle
    Kulíšek-Radek-Mája-Kiki-Tinka-Tereza-Míša-Ríša-Zdendis
  • 3 : 48,09 r.2017  Píchovci
    James-Pepé-Mikeš-Jan-Barča-Lucie-Honza-Pavel-Dušan