Přípravka potřetí

publikováno v: PFL

V sobotu odehráli svůj třetí turnaj naši nejmladší reprezentanti z přípravky. Bohužel jeden ze soupeřů nedorazil a tak na soutěžním programu byly po jednom kontumačním vítězství už jen další dva zápasy.

A ty se nám tentokrát moc nepovedly, soupeři nás předčili hlavně v tom chtění ale také samozřejmě ve florbalovém umění. Nám to samozřejmě pouze ukazuje na to, že musíme trénovat a trénovat, cvičit a cvičit, hrát a hrát… a ono to půjde. Report sepsali oba trenéři Honza s Tonym a zde je:

Třetí turnaj nejmladších kategorií se dnes musel obejít bez kopřivnického družstva a tak ostatní celky nevyšly bodově naprázdno. Našim borcům patřila po dvou odehraných turnajích, druhá příčka v tabulce v těsném náskoku před Frýdlantem a právě s ním sehráli naši piškoti druhé utkání tohoto turnaje. Skóre otevřel po pohledné akci Tobi, ale vedení našeho celku nemělo dlouhého trvání. Po vlastním gólu a hrubkách v obraně se skóre otočilo ve prospěch soupeře, který od začátku utkání určoval tempo hry a doslova prahl po třech bodech. V tomto zápasu nám kluci z Frýdlantu dali pořádnou lekci, o čemž vypovídá konečný vysledek utkání. Zápas s Havířovem se nesl v úplně opačném duchu. Šanci zahrát si, dostal i nováček v našem dresu Mikin, který svou rychlostí překvapoval soupeře, ale i on musí na sobě hodně pracovat. Naši borci vzdorovali statečně a soupeři rozhodně nedali nic zadarmo. Konečný výsledek utkání rozhodně neodpovídal průběhu zápasu. Zápas ovšem rozhodly jejich zkušenosti. Oba tyto celky byly dnes nad naše sily, ale stále věřím, že náš potenciál ještě nebyl zcela probuzen a všem klukům proto vzkazuji jediné: „poslouchat a makat“.

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – DDM Kopřivnice   8 : 0 kontumačně

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – TJ Sokol Frýdlant n.O.    4 : 8   (2:5,2:3)

  • G: T.Křenek – 3, J.Pítr
  • A: J.Ivan – 3

S: J.Pícha
T.Křenek – D.Ťulák, J.Ivan – J.Pítr
M.Tkáč – R.Mika, A.Christodulos – J.Havel, M.Potůček – J.Genzer

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – 1. SFK Havířov    1 : 5   (1:2,0:3)

  • G: J.Ivan
  • A:

S: J.Klement
T.Křenek – D.Ťulák, J.Ivan – J.Pítr
M.Tkáč – R.Mika, A.Christodulos – J.Havel, M.Potůček – J.Genzer