Přípravka se ukázala a kluci odjížděli z turnaje neporaženi!

publikováno v: PFL

Los letošní PFLky Trenerovi moc nepřeje, spousta akcí se kryje a tak i když by se rozkrájel, nemůže být všude. A že by chtěl!

Když na Ostravskou Dopravku přišly Trenerovi tři SMSky najednou, tušil, že se něco děje! Všechny zvěstovaly radostnou novinu! První zápas vítězný! a po nějaké době znova! A tak po prvním juniorském zápase nasedl Trener k p. Kutějovi do auta a vyrazili směr Frýdlant, aby se na vlastní oči přesvědčili, jestli média nelžou 🙂
i bez Trenera bylo o tým výborně postaráno. Role vedoucího týmu se ujal Tony a kluci měli k dispozici hned dva kouče! Olího a Zbyňu. A tak je jasné, že výkony prostě nemohly být špatné! A taky že nebyly!
Upřímně to Trener moc nečekal, možná je na kluky moc náročný ale s tréninky moc spokojený není, ovšem dnes mu kluci ukázali, jak se plete! Problém je úzký kádr, až na Jurku a dva nové golmany se dnes představili prakticky všichni adepti. Věkově patříme k těm mladším týmům, přesto kluci ukázali, že se toho za ty tři měsíce dokázali hodně naučit. Prakticky až na tři zkušenější hráče se jedná o nováčky, přesto jsme byli svědky pěkných týmových výkonů. Nebylo to zdaleka o tom, že jeden týpek něco umí tak to tam malým golmanům nasází, jak to tak často bývá. Naopak jsme byli svědky až neuvěřitelně přesných pasů, pokusů o kombinaci a hlavně z kluků přímo tryskala obrovská chuť a radost ze hry! A ta radost po gólech či vítězstvích!
A soupeři rozhodně nebyli z nejlehčích. Karviná i Havířov hraje i ligové zápasy a až na zápasy s námi dnes vše vyhrávali a prakticky neinkasovali. Klobouk dolů před týmem z Kostelce na Hané a jejich vedoucími. Jsou ochotni cestovat takovou dálku, aby si ti jejich kluci mohli zahrát, dnes sice nebodovali, ale i my tak kdysi začínali. Takže tak, tři zápasy, tři vítězství. První zápas nad silnou Karvinou jsme rozhodli až ve druhém poločase, proti Kostelci jsme zúročili svou převahu a nejdramatičtější zápas proti Havířovu jsme dokázali obrátit nepříznivé skóre v náš prospěch! Velká jednička pro všechny kluky, včetně fantastických výkonů našich mini golmánků! Potěšily i slova chvály od diváků, předváděný florbal se prostě líbil 🙂

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – FBC Karviná   7 : 3   (3:2,4:1)

  • G: J.Ivan – 3, T.Křenek – 2, M.Hanus, J.Macura
  • A: P.Svoboda – 2, J.Bambuch, V.Pešák

S: J.Klement
P.Svoboda – T.Křenek, J.Ivan – J.Bambuch
M.Hanus – V.Pešák, D.Ťulák – M.Tkáč, J.Macura

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – Sokol Kostelec na Hané   11 : 0   (6:0,5:0)

  • G: P.Svoboda – 3, T.Křenek – 3, J.Ivan – 2, J.Bambuch, J.Macura, D.Ťulák
  • A: J.Ivan – 4, P.Svoboda – 2, T.Křenek

S: J.Pícha
P.Svoboda – T.Křenek, J.Ivan – J.Bambuch
M.Hanus – V.Pešák, D.Ťulák – M.Tkáč, J.Macura

 

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. – SFK Havířov    6 : 4   (3:3,3:1)

  • G: J.Macura – 2, J.Bambuch, J.Ivan, T.Křenek, D.Ťulák,
  • A: M.Hanus – 2, P.Svoboda, J.Macura

S: J.Klement
P.Svoboda – T.Křenek, J.Ivan – J.Bambuch
M.Hanus – V.Pešák, D.Ťulák – M.Tkáč, J.Macura