Rozpis ligových zápasů

publikováno v: ČFbU, Informace

Přinášíme rozpis zápasů pro pětici našich týmů startujících v ligových soutěžích. Naplánováno tedy máme, nezbývá než doufat, že budeme mít i odehráno.

starší žáci – Moravskoslezský přebor starších žáků – skupina B
dorostenci – Moravskoslezská liga dorostenců
junioři – 3. liga juniorů – skupina 7
muži B – Moravskoslezský přebor mužů
muži A – Divize – skupina E

 

Datum Kategorie Pořadatel Soupeři Soupeři
12.09.2020 Junioři FBC Letka FBC TIGERS PORUBA FBC Letka
12.09.2020 Muži A FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FBC ORCA KRNOV
13.09.2020 St. žáci 1. SC BOHUMÍN 98 FbK Horní Suchá 1. SC BOHUMÍN 98
19.09.2020 Muži B FBC TJ Sokol Frenštát p.R.  Z.F.K. AQM Petrovice C FK Gůfuň Nový Jičín
20.09.2020 Muži A FBC MSEM Přerov FBC MSEM Přerov
26.09.2020 St. žáci FbK Horní Suchá 1. FBK Rožnov p/R Z.F.K. Petrovice
26.09.2020 Junioři Z.F.K. Petrovice Z.F.K. Petrovice FBC TIGERS PORUBA
26.09.2020 Muži A FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 1. FBK Eagles Orlová
03.10.2020 Dorost 1.FK Ostrava JIH FBC TIGERS PORUBA FBC Letka
03.10.2020 Muži A SK Domaslavice SK Domaslavice
10.10.2020 Junioři FbC KOVO KM Frýdek-Místek FbC KOVO KM Frýdek-Místek FBC Spartak Bílovec
10.10.2020 Muži A FBC TJ Sokol Frenštát p.R. SK K2 Prostějov
10.10.2020 Muži B FBC Vikings Kopřivnice B Florbal Torpedo Havířov B FBC Vikings Kopřivnice B
18.10.2020 St. žáci 1. SFK Havířov B 1. FBC Karviná PASKOV SAURIANS
17.10.2020 Muži A FBC Intevo – Ossiko Třinec FBC Intevo – Ossiko Třinec
24.10.2020 Muži A FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FbC Asper Šumperk
24.10.2020 Muži B 1. FBK Rožnov p/R C RH PIVING Ostrava FbC Coyotes Jablunkov
25.10.2020 Dorost FBC Spartak Bílovec S.K. P.E.M.A. OPAVA 1. FBC Karviná
31.10.2020 St. žáci FBC TJ Sokol Frenštát p.R. Florbal Torpedo Havířov B 1. SFK Havířov B
01.11.2020 Junioři FBC Hranice FBC Letka FBC Hranice
07.11.2020 Dorost 1. FBC Karviná FBC Spartak Bílovec 1.FK Ostrava JIH
07.11.2020 Muži A FBC ZŠ Uničov FBC ZŠ Uničov
14.11.2020 Muži A FBC TJ Sokol Frenštát p.R. Florbal Vsetín
21.11.2020 Junioři FBC TIGERS PORUBA FBC Playmakers Prostějov FbK Horní Suchá
22.11.2020 Muži A FBS Olomouc FBS Olomouc
28.11.2020 Muži A Zlín Lions Zlín Lions
28.11.2020 Muži B Z.F.K. Petrovice C FK Gůfuň Nový Jičín FBC Honey Badgers F-M
29.11.2020 Dorost 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop Z.F.K. Petrovice 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
05.12.2020 Muži A FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FBC MSEM Přerov
06.12.2020 St. žáci Florbal Torpedo Havířov B 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop SK Domaslavice
13.12.2020 Muži A 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová
13.12.2020 Muži B FbK Horní Suchá B FbK Horní Suchá B FbC Coyotes Jablunkov
20.12.2020 Dorost FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FbK Horní Suchá SK Domaslavice
20.12.2020 Muži A FBC TJ Sokol Frenštát p.R. SK Domaslavice
10.01.2021 Dorost FbK Horní Suchá FBC „BARBARIENS“ H. Životice S.K. P.E.M.A. OPAVA
10.01.2020 Muži A SK K2 Prostějov SK K2 Prostějov
16.01.2020 Muži A FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FBC Intevo – Ossiko Třinec
17.01.2021 St. žáci 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop TJ Slovan Havířov FbC Coyotes Jablunkov BLACK
23.01.2021 Dorost FBC Spartak Bílovec 1. SC BOHUMÍN 98 FBC Spartak Bílovec
23.01.2020 Muži A FbC Asper Šumperk FbC Asper Šumperk
24.01.2021 Muži B 1. FBK Rožnov p/R C RH PIVING Ostrava FBK Štajgřy Ostrava
30.01.2021 Junioři FBC TJ Sokol Frenštát p.R. SK K2 Prostějov 1. FBK Rožnov p/R
30.01.2020 Muži A FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FBC ZŠ Uničov
06.02.2021 St. žáci SK Domaslavice Florbal Torpedo Havířov B FbC Coyotes Jablunkov BLACK
06.02.2020 Muži A Florbal Vsetín Florbal Vsetín
07.02.2021 Muži B FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 1. FBK Rožnov p/R C Z.F.K. Petrovice C
14.02.2021 Dorost FBC Letka FBC Letka Z.F.K. Petrovice
14.02.2020 Muži A FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FBS Olomouc
20.02.2021 St. žáci 1. SC BOHUMÍN 98 Z.F.K. Petrovice 1. SC BOHUMÍN 98
21.02.2021 Junioři 1. FBK Rožnov p/R FBC Hranice FBC Spartak Bílovec
21.02.2020 Muži A FBC TJ Sokol Frenštát p.R. Zlín Lions
27.02.2021 Dorost 1. FBC Karviná 1. FBC Karviná FBC TIGERS PORUBA
27.02.2020 Muži A FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV
06.03.2021 Junioři FBC Playmakers Prostějov 1. FBK Rožnov p/R FbK Horní Suchá
06.03.2021 Muži B FbC Coyotes Jablunkov FbK Horní Suchá B FBC Vikings Kopřivnice B
14.03.2021 St. žáci FBC TJ Sokol Frenštát p.R. PASKOV SAURIANS TJ Slovan Havířov
20.03.2021 Muži B FBC Vikings Kopřivnice B FBK Štajgřy Ostrava 1. FBK Rožnov p/R C
21.03.2021 Dorost FBC „BARBARIENS“ H. Životice FBC „BARBARIENS“ H. Životice 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
27.03.2021 St. žáci TJ Slovan Havířov 1. FBC Karviná 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
27.03.2021 Junioři Z.F.K. Petrovice FbC KOVO KM Frýdek-Místek Z.F.K. Petrovice
10.04.2021 Dorost 1. SC BOHUMÍN 98 FbK Horní Suchá 1.FK Ostrava JIH
18.04.2021 St. žáci FbC Coyotes Jablunkov BLACK 1. SFK Havířov B SK Domaslavice
18.04.2021 Junioři FBC TJ Sokol Frenštát p.R. FBC Playmakers Prostějov SK K2 Prostějov
25.04.2020 Muži B FK Gůfuň Nový Jičín FBC Honey Badgers F-M Florbal Torpedo Havířov B
01.05.2021 Dorost FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 1. SC BOHUMÍN 98 SK Domaslavice
02.05.2021 St. žáci PASKOV SAURIANS FbK Horní Suchá 1. FBK Rožnov p/R