Rozvrh tréninků v sezóně 2017 / 2018

publikováno v: Informace | 0

Rozpis tréninkových jednotek i rozdělení dosavadních členů do tréninkových skupin. Začínáme v úterý 5.9.2017.

ÚTERÝ Sokolovna
14.30 – 16.00 Florbal – přípravka Alfíci
16.00 – 17.30 Florbal -žáci
18.30 – 20.00 Florbal – juniorky
20.00 – 22.00 Florbal – muži A, muži B, muži C, junioři
ÚTERÝ SH Čeladná
18.30 – 20.30 dorostenci
ČTVRTEK Sokolovna
14.30 – 15.30 Florbal – přípravka B
15.30 – 16.45 Florbal – přípravka Alfíci
16.45 – 18.00 Florbal – žáci
18.00 – 19.00 Florbal – Hobby
19.00 – 20.30 Florbal – juniorky
ČTVRTEK Tělocvična  Gymnázia a SPŠEI
16:00 – 17:00 Florbal – trénink brankářů
ČTVRTEK SH Čeladná
18.30 – 20.30 Florbal – dorostenci, junioři, muži A, muži B
PÁTEK Tělocvična SŠHG
18.00 – 20.00 Florbal – muži A, muži B, junioři
SOBOTA
15.00 – 17.00 Florbal – trénink individuálních dovedností

 

přípravka B 

Michna David
Brož Pavel
Džumela Juraj
Džumela Jakub
Genzer Jakub
Kresta Jan
Novák Tobias
Zahálka Štěpán

 

přípravka Alfíci

Pícha Jakub
Klement Jan
Blabla Štěpán
Svoboda Petr
Křenek Tobiáš
Bambuch Jiří
Ivan Jaromír
Hanus Marek
Tkáč Michal
Uličník Jiří

 

žáci

Závodný Adam
Kalina Mikuláš
Strnadel Marek
Pavel Matyáš
Horák Matěj
Pícha Patrik
Pícha Ondřej
Milata David
Uličník Jan
Řezníček Šimon
Motyka Šimon
Genzer Matěj
Křenek Matty
Stráník Václav
Baletka David
Pátek Tomáš
Slezák Jan

 

dorostenci

Polách Ondřej
Káňa Petr
Ondryáš jan
Syrovatka Vojtěch
Soudil Adam
Zemánek Vojtěch
Bolek Martin
Hrňa Petr
Adamec Martin
Stráník Jiří
Kutěj Denis
Dolák Tomáš
Polášek Jan
Jančálek Jonáš
Zeman Jakub
Svoboda David
Rašovský Benjamin
Kytka Ondřej
Hovorič Alan
Kašpárek Ondřej
Petr Vojtěch

 

junioři

Koutný Petr
Plevák Jakub
Lacina Radek
Vašenda Martin
Kratochvíl Jiří
Kopecký Tomáš
Marek Matyáš

 

muži A

Eliáš Jan
Vávrová Šárka
Skýpala Jakub
Morys Lukáš
Schneiderka Dominik
Polách Adam
Karban Filip
Karban Michal
Rusev Oliver
Štěpán Marek
Bartík Lukáš
Zejda Zbyněk
Graf Vojtěch
Pavelka Robin

 

muži B

Polách Zdeněk
Klecker Jan
Nádvorník Adam
Ondryáš Martin
Hříva Michal
Pícha Dušan
Milata Emil
Kotrs Daniel
Stypka Filip
Muras Lukáš
Nádvorník Filip

 

muži C

Klement Jan
Polách Zdeněk
Kalina Petr
Koutný Miroslav
Štěpán Richard
Rosinský Jakub
Rosinský Zdeněk
Novotný Jakub
Wilczek Filip
Jasim Sabry
Skýpala Jan

 

juniorky

Slezáková Bára
Šelepová Tina
Marková Kristýna
Hillová Zuzana
Šturalová Aneta
Cahlíková Karolína
Čierniková Michaela
Hlucháňová Kristýna
Zemanová Lucie
Kleckerová Marie
Žáčková Estel
Kubečková Bára

A samozřejmě Eliška Tvarůžková a Martina Vašková

hobby

Ivan Dominik
Kadlučka Radim
Hanus Michal
Kostelník Petr
Pustka Martin
Bača Roman
Bambuch Ondřej
Bartoš Jakub
Blabla Vít
Himlar Lukáš
Menšík Kryštof
Oppitz Jakub
Poledník Lukáš
Rára Jan
Teichmann Vojtěch
Tyrlik Jiří
Kocián Matouš

 

Pokud jsem si na někoho nevzpomněl, prosím o prominutí a o upozornění…děkuji…