Sokolské přebory = stříbro a bronz!

publikováno v: Ostatní turnaje

Naše nejmladší kategorie se dnes představily na přeborech ČOS ve Frýdlantu n.O. V dnešních soubojích se soupeři i z jiných oblastí jsme mohli představit i další nové tváře v našich dresech. Akce to byla po všech stránkách povedená a zakončená ziskem stříbra v mladších žácích a ziskem bronzu v přípravce.

Proti PFLce jsou věkové kategorie posunuté a tak jsme dnes v obou týmech představili nové tváře. V přípravce si svou premiéru na velké akci odbyli Hokejka, Ivan či Janek a v žácích se vedle mixu pflkovského Áčka a Béčka představila i zbrusu nová golmanská dvojice Štěpán – Přema… Díky trenérům Honzovi a Syrdovi, díky vedoucím Tonymu a Davidovi a díky skvělým rodičům opět převládá velká spokojenost s vystoupením našeho oddílu na této akci. Všichni se skvěle bavili, kluci bojovali a to je to hlavní…

Přípravka

report od našeho stálého dopisovatele Tonyho:
Po roce jsme znovu dostali příležitost zahrát si proti sokolským týmům a byla to opět dobrá zkušenost, zejména pro ty nejmladší, ale taky fajn atmosféra, kterou si naše týmy vytvořily sobě navzájem. Dnes jsme nepřijeli zrovna v nejsilnější sestavě, ale to nevadilo, alespoň dostali možnost si zahrát na ,, velkém turnaji “ naší tři noví hráči, Hokejka, Janek a Ivan. V prvním zápase proti Střelicím jsme se dost hledali, chybovali v rozehrávce a nedokázali ohrozit soupeřova gólmana. Jen tři střely šli na jeho branku a z toho dvě skončily na snižovači. Do druhého zápasu s našim oblíbeným soupeřem z Frýdlantu, jsme udělali pár změn a už to bylo znát. Zlepšili jsme pohyb, střelbu a ujali se vedení, ale ne nadlouho. Frýdlant srovnal, v druhém poločase zvýšil a my už na to nedokázali odpovědět. Další zápas proti Řečkovicím, byl pro nás klíčový. Kdybychom prohráli, tak jsme poslední, ale my chtěli vyhrát a zabojovat o třetí místo. A tak se taky stalo.V úžasu jsme sledovali jak kluci si plní, to co jsme si řekli a jak je to baví. Škoda jen, že takhle nehráli už od začátku. Do posledního zápasu se Zábřehem jsme vlétli a stříleli jako o závod. Zprvu se nám to i vyplácelo, vedli o čtyři góly, ale soupeř snížil na rozdíl dvou branek a hlavně dokázal využít naše chyby a absenci v obraně.Před koncem zápasu si bere soupeř time-out, my měníme ze zdravotních důvodů gólmany a snažíme se už jen v klidu dohrát. Touto výhrou jsme tedy získali krásné třetí místo a mohli se radovat. Pozápasová děkovačka s oblíbenou rybičkou, patřila všem skvěle fandícím rodičům a taky jejich kolegům z mladších žáků, kteří jim po celou dobu fandili.

TJ Sokol Frenštát p.R. – TJ Sokol Střelice    0 : 3

TJ Sokol Frenštát p.R. – TJ Sokol Frýdlant n.O.    1 : 2

TJ Sokol Frenštát p.R. – TJ Sokol Řečkovice    10 : 0

TJ Sokol Frenštát p.R. – TJ Zábřeh n.M.    4 : 2

Sestava:
J.Klement, D.Kubala
D.Ťulák, J.Pícha, J.Pítr, R.Mika, A.Christodulos, M.Potůček, J.Genzer, J.Mikeska, I.Vojtěch

Body našich hráčů:

Ťulák Daniel 09 Frenštát p.R. 3 góly 2 asistencí 5 bodů
Mika Radek 09 Frenštát p.R. 3 1 4
Pícha Jakub 09 Frenštát p.R. 3 1 4
Genzer Jakub 10 Frenštát p.R. 2 0 2
Christodulos Alex 10 Frenštát p.R. 2 0 2
Potůček Mikuláš 09 Frenštát p.R. 1 1 2
Mikeska Jan 10 Frenštát p.R. 1 0 1
Pítr Jan 10 Frenštát p.R. 0 0 0
Vojtěch Ivan 11 Frenštát p.R. 0 0 0

 

 

Mladší žáci:

premiérový report od Davida:
Dnes se na sokolských přeborech představili v prvních ostrých zápasech,dva noví a ne moc zkušení golmani a musíme je pochválit, zvládli to na výbornou. Zápas se Syrovicema a se Zábřehem jsme zvládli a celkem v pohodě jsme si i zastříleli góly po pěkných kombinacích. Dnes na nás Frýdlant vyrukoval s kvalitní obrannou i útočnou hrou a po zásluze i díky dobrému výkonu gólmana vyhrál zápas a později se stal i celkovým vítězem turnaje. Náš poslední zápas s Řečkovicema byl ve znamení velkého boje o druhé místo. Po dvou rychle inkasovaných gólech zavelel kapitán Pepé k obratu. Po poločasovém remízovém stavu jsme po zlepšené obranné hře a několika povedených brankách dovedli zápas do vítězného konce. A po zásluze si žáci odvezli pohár a medaile za druhé místo. Závěrem chci poděkovat Syrdovi za nelehkou práci roli trenéra, přípravce i rodičům za fandění .

 

TJ Sokol Frenštát p.R. – TJ Sokol Syrovice    8 : 2   (4:1,4:1)

  • G: Š.Motyka – 3, D.Milata – 2, J.Bambuch – 2, T.Křenek
  • A: O.Pícha – 3, J.Ivan

S: Š.Blabla
O.Pícha – P.Pícha, P.Svoboda – J.Bambuch,
Š.Motyka – D.Milata, Š.Řezníček – A.Strnadel, T.Křenek – J.Ivan, M.Tkáč

 

TJ Sokol Frenštát p.R. – TJ Sokol Frýdlant n.O.    1 : 4   (0:3,1:1)

  • G: P.Svoboda
  • A: Š.Motyka

S: Š.Blabla
O.Pícha – P.Pícha, P.Svoboda – J.Bambuch,
Š.Motyka – D.Milata, Š.Řezníček – A.Strnadel, T.Křenek – J.Ivan, M.Tkáč

 

TJ Sokol Frenštát p.R. – TJ Sokol Zábřeh n.M.    11 : 1   (6:0,5:1)

  • G: Š.Motyka – 5, D.Milata – 3, O.Pícha, P.Svoboda, Š.Řezníček
  • A: P.Svoboda – 4, J.Ivan – 2, T.Křenek – 2, P.Pícha

S: Š.Blabla (13´ P.Krpec)
O.Pícha – P.Pícha, P.Svoboda – J.Bambuch,
Š.Motyka – D.Milata, Š.Řezníček – A.Strnadel, T.Křenek – J.Ivan, M.Tkáč

 

TJ Sokol Frenštát p.R. – TJ Sokol Řečkovice    6 : 4   (3:3,3:1)

  • G: P.Pícha – 2, D.Milata – 2, O.Pícha, J.Ivan
  • A: Š.Motyka, P.Pícha, P.Svoboda

S: P.Krpec (13´ Š.Blabla)
O.Pícha – P.Pícha, P.Svoboda – J.Bambuch,
Š.Motyka – D.Milata, Š.Řezníček – A.Strnadel, T.Křenek – J.Ivan, M.Tkáč