Termíny turnajů

publikováno v: Informace

Jízdní řád tří nejdůležitějších dlouhodobých soutěží se známými termíny turnajů.

datum den kdo kde s kým hala
14.9. sobota junioři Horní Suchá Petrovice, Paskov SH H.Suchá
22.9. neděle muži A Čeladná Kostelec, Šternberk SH Čeladná
29.9. sobota dorost Opava Tigers, SFK Havířov Mařádkova
5.10. sobota muži B Bílovec Sharks, Domaslavice Bílovec
6.10. neděle muži A Kostelec Rožnov, St.Ves SH Kostelec
12.10. sobota junioři Čeladná Frýdek Místek, Polanka SH Čeladná
20.10. neděle dorost Bruntál Letka, Jablunkov SH Krnov
26.10. sobota muži A Krnov Krnov, Olomouc SH Krnov
27.10. neděle junioři Orlová Ossiko, Rožnov Gym.Orlová
2.11. sobota muži B Sharks H.Suchá, Pirates ČPP
2.11. sobota muži A St.Ves Hlučín, Č.Těšín Brušperk
2.11. sobota dorost Krnov Opava, Č.Těšín SH Krnov
9.11. sobota junioři Tigers Tigers, Letka OV Dopravka
16.11. sobota dorost Čeladná Č.Těšín, Krnov SH Čeladná
17.11. neděle muži B Čeladná Bílovec, SKP SH Čeladná
23.11. sobota Ženy Frýdlant n.O. přebor ČOS Gymnázium
24.11. neděle Ženy Frýdlant n.O. přebor ČOS Gymnázium
30.11. sobota Mladší žáci Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
30.11. sobota Muži Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
1.12. neděle dorost Jablunkov H.Suchá, Bruntál ZŠ Bystřice
7.12. sobota St.ž.+dor Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
7.12. sobota muži B Domaslavice Hať, Domaslavice SC Smilovice
8.12. neděle junioři Paskov Rožnov, Orlová Paskov
8.12. neděle Mladší žáci Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
15.12. neděle Přípravka Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
15.12. neděle Ženy Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
21.12. sobota junioři Čeladná Frýdek Místek, Petrovice SH Čeladná
11.1. sobota Mladší žáci Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
11.1. sobota Muži Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
12.1. neděle St.ž.+dor Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
12.1. neděle Ženy Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
18.1. sobota Mladší žáci Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
19.1. neděle Přípravka Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
25.1. sobota St.ž.+dor Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
25.1. sobota junioři Třinec Tigers, Horní Suchá Stars Třinec
26.1. neděle muži B Hať H.Suchá, H. Badgers Bolatice
26.1. neděle muži A Šternberk Olomouc, Šternberk SH Litovel
26.1. neděle Muži Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
26.1. neděle Ženy Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
1.2. sobota Mladší žáci Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
2.2. neděle dorost H.Suchá Letka, Opava SH H.Suchá
2.2. neděle Přípravka Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
8.2. sobota muži B Petrovice Bílovec, Petrovice Petrovice
8.2. sobota muži A Č.Těšín Domaslavice, Přerov Bowling a squash ČŤ
8.2. sobota Ženy Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
16.2. neděle junioři Tigers Letka, Ossiko SH TJ OV
22.2. sobota Mladší žáci Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
22.2. sobota St.ž.+dor Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
23.2. neděle dorost Bruntál Bruntál, Tigers SH Krnov
29.2. sobota muži A Domaslavice Kostelec, Krnov SC Smilovice
29.2. sobota muži B Čeladná Pirates, Rafani SH Čeladná
29.2. sobota junioři Čeladná Paskov, Orlová SH Čeladná
1.3. neděle Muži Frýdlant n.O. PFL 7 – 12 místo ZŠ TGM
7.3. sobota Muži Frýdlant n.O. PFL 1 – 6 místo ZŠ TGM
8.3. neděle dorost Jablunkov Jablunkov, SFK ZŠ Bystřice
14.3. sobota Muži Frýdlant n.O. PFL 7 – 12 místo ZŠ TGM
14.3. sobota junioři Horní Suchá Polanka, Horní Suchá SH H.Suchá
14.3. sobota muži B Sharks Petrovice, Sharks ČPP
14.3. sobota Mladší žáci Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
15.3. neděle muži A Krnov Hlučín, Č.Těšín SH Krnov
15.3. neděle Přípravka Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
15.3. neděle St.ž.+dor Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
21.3. sobota Muži Frýdlant n.O. PFL 1 – 6 místo ZŠ TGM
21.3. sobota Ženy Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
22.3. neděle Mladší žáci Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
28.3. sobota St.ž.+dor Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
29.3 neděle muži B Čeladná SKP, H.Badgers SH Čeladná
29.3. neděle Přípravka Frýdlant n.O. PFL ZŠ TGM
4.4. sobota Přípravka Frýdlant n.O. přebor ČOS ZŠ TGM
4.4. sobota Mladší žáci Frýdlant n.O. přebor ČOS ZŠ TGM
4.4. sobota muži A Čeladná St.Ves, Přerov SH Čeladná
19.4. sobota muži B Rafani Rafani, Hať OV Dopravka
25.4. sobota dorost Čeladná Český Těšín SH Čeladná
26.4. neděle muži A Č.Těšín Domaslavice, Rožnov Bowling a squash ČŤ
17.5. sobota Ženy Brno přebor ČOS ?
dohrávka ? ? dorost ? H.Suchá ?